Джерело
Літературний Тигр | У багатьох театрах сезон вже завершився. Цього року я рухався у доволі...
2 830 Охват/переглядів
2025-06-28 17:09
Повідомлення №2056
У багатьох театрах сезон вже завершився. Цього року я рухався у доволі спокійному темпі (особливо, якщо порівнювати з минулим роком). Лише 23 вистави:Обов'язково до відвідування: «Гедда Габлер» (театр на Подолі), «Чикаго» (Оперетта), «Поромник» (театр Лесі Українки).Вері найс: «Сірано де Бежерак» (театр Заньковецької), «Земля» (театр Заньковецької), «Каліка з острова Інішмаан» (театр Лесі Українки), «Тигролови» (Оперетта), «Хлібне перемир'я» (театр на Лівому), «Ковзанка» (Золоті ворота). Добре: «Кортес» (Золоті ворота), «Палаючи у пітьмі» (театр Лесі Українки), «Я, "Победа" і Берлін» (театр Заньковецької), «Крихітка Цахес» (Золоті ворота), «Вій» (Kyiv Modern Ballet), «Корсиканка» (театр на Лівому).Нормально: «Вовчиха» (Чернівецький драмтеатр), «Жінка в чорному» (театр на Подолі), «Джульєтта і Ромео» (театр Лесі Українки). Не рекомендую: «Зелені коридори» (театр на Подолі), «Не боюсь Вірджинії Вулф» (театр Лесі Українки), «Легенди Києва» (театр на Лівому), «Украдене щастя» (театр ляльок), «Отелло» (театр на Лівому).