Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Нюхаю, але не розбираюся🌿
Додано 14 лип 2024

Нюхаю, але не розбираюся🌿

@lisiza_smells
Кількість підписників: 409
Фото: 469
Посилання: 61
Опис:
Ношу парфуми, пишу фігню. Нічого особистого, крім вражень
Джерело

Нюхаю, але не розбираюся🌿 | The Afternoon of a Faun Etat Libre d'OrangeВ дитинстві я обожнювала Ре...

Логотип телеграм спільноти - Нюхаю, але не розбираюся🌿 Нюхаю, але не розбираюся🌿 @lisiza_smells
578 Охват/переглядів 2026-03-11 19:18 Повідомлення №584
The Afternoon of a Faun Etat Libre d'OrangeВ дитинстві я обожнювала Рея Бредбері - Марсіанські хроніки, Кульбабове вино, ті втрачені дні прекрасного майбутнього, які залишилося в минулому і ніколи не повернуться.Попереду було ціле літо, безліч днів, безліч цифр у календарі. І він уявив собі, як його руки снуватимуть на всі боки, наче в бога Шіви з книжок про далекі мандри, зриваючи з дерев недостиглі яблука, персики, чорні як ніч сливи. Як він порине в ліс, у чагарі, в річку. Як утішатиметься холодом за вкритими памороззю дверима льодовні. І як радітиме, смажачись у бабусиній кухні разом з численними курчатами... Фавн - чудовий парфум про літо, про жарке літо, ароматне літо, про нескінченні дні, до самого обрію такі самі нескінченні золоті моря безсмерника, і сонце таке саме золоте, і все навкруги насправді золоте, в що не золоте, то позолочене.Мені від нього дуже сумно, бо ніколи я не поверну собі те літо, і ті степи з безмертником, і той південь, що залишився тільки в спогадах, і розпечені камені і сухі піски.Але це так красиво, так тепло, так життєповно.