Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Лі про важливе🕊
Додано 14 лип 2024

Лі про важливе🕊

@liovazhnom
Кількість підписників: 764
Фото: 2,460
Відео: 418
Посилання: 373
Опис:
балансую внутрішню гармонію та продажі через стратегію🧘‍♀️💸 трохи вакансій, трохи думок, трохи SMM, трохи спорту — усе, що справді важливе ваша Лі, яка колись покинула унік і змінила своє життя назавжди🚀
Джерело

Лі про важливе🕊 | я створювала цей канал не тільки для СММ. а для важливогоі ось сьогодн...

Логотип телеграм спільноти - Лі про важливе🕊 Лі про важливе🕊 @liovazhnom
124 Охват/переглядів 2025-05-08 19:49 Повідомлення №4500
я створювала цей канал не тільки для СММ. а для важливогоі ось сьогодні — якраз про це. про саморефлексіюостанні кілька тижнів мене не відпускає відчуття фальші. в однієї людини, з якою я багато спілкувалась останнім часом…знаєте це відчуття, коли спочатку все мега класно,смієтесь, розумієте одна одну, будується довіра.а потім…наче маленькими кроками вона починає знецінювати.пасивно агресувати.робити вигляд, що все добре — але за твоєю спиною говорити зовсім інше [ось це взагалі пздц]я дуже сильно відчуваю людей. не називаю це «даром», але це мій внутрішній «маячок»я відчуваю, де фальш.відчуваю, де тепло — а де обгортка без вмістуі мені сумнобо мені важливо будувати по-справжньомуне обов’язково бути схожимиале важливо бути щиримице той тип ситуацій, коли інші ще в захваті від цієї людини — а ти вже відчуваєш: там треш)))і спочатку думаєш: може, здалось?а потім чуєш інші історіїбачиш, як себе ведеі все стає ясноя написала це, бо знаю:у когось із вас теж таке бувалоі ти, можливо, теж трималасьтерпілаі намагалась знайти пояснення чужій неприязні до тебеале іноді найкраще, що ми можемо зробити —це вийти з таких звʼязків.без розʼяснення просто з повагою до себе[в минулому я б вирішила обговорити ситуацію, але я вже не та, що була раніше і я не буду триматися за людей, як раніше, коли весь час розʼясняла відносини. ЯКЩО БЛЯТЬ ЛЮДИНА САМА НЕ МОЖЕ СКАЗАТИ, ШО ЩОСЬ НЕ ТАК, ЩО ОБРАЗИЛАСЬ, ЧИ ЩОСЬ НЕ ТАК ВІДБУЛОСЯ, ТО ЧОГО Я ПОВИННА МОРОЧИТИ СОБІ ГОЛОВУ? ми ж не малі люди альо]інсайти, які я виношу з цього всього:— іноді найкраще — вийти мовчки, без пояснень— якщо людина має до тебе питання — вона їх озвучить. якщо мовчить, але поводиться як пасивно-агресивна кобра — то це не твоя війна))— не треба тягнути за собою зв’язки, які не служать любові. ти не психотерапевт чужим тіням — фальш болить, бо ми добрі. але фальш — не твоя провина. це не ти “не така”, це просто не твоє— ти не повинна «сподобатися». ти не повинна бути зручною.ти повинна бути собою— краще втратити людей, ніж себе— щирість — завжди розкіш.залишай її собі. не розмінюй на дрібне.