Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - зі смаком клею🥕 (ЛІМІТКА тут)
Додано 14 лип 2024

зі смаком клею🥕 (ЛІМІТКА тут)

@limitka88
Кількість підписників: 680
Фото: 6,070
Відео: 455
Посилання: 1,200
Опис:
Приватне представництво українського косплею та безЛІМІТНИХ Підземель🥕 обговорення: https://t.me/+B-L1rG2PZX5hNjgy наліпки: t.me/addstickers/limito4ka88
Джерело

зі смаком клею🥕 (ЛІМІТКА тут) | Мене останнім часом накриває імпостер-синдром, панічні атаки, страх за...

Логотип телеграм спільноти - зі смаком клею🥕 (ЛІМІТКА тут) зі смаком клею🥕 (ЛІМІТКА тут) @limitka88
480 Охват/переглядів 2026-05-13 11:24 Повідомлення №9118
Мене останнім часом накриває імпостер-синдром, панічні атаки, страх за своє життя та безпеку, але більше: за життя та безпеку моїх близьких... як добре що існує крафт і косплей де поки ти щось робиш руками фізично тобі важко, складно і треба активно думати головою. Остання розкіш доступна всім, але не всі нею вирішують скористатись. Це - вибір. Тож не бачу, чому ми маємо виправдовувати дії та слова інших людей якимись недоведеними відхиленням, віком і т.д.У нас фандом аутсайдерів і андердогів: всі з нас були підлітками, всі з нас переживали втрати, складнощі, багато творчих людей мають нейровідмінність, депресію, сидять на ліках. Але це не знімає з нас автоматично відповідальність за наслідки наших дій, я не права? Не знімає з мене, не знімає з вас, не знімає ні з кого. Ми не ляльки і не предмети, а живі людиськи з м'яса, кожен зі своїми особливостями. І зібрались тут на правах компанії гіків: людей, які шалено і відважно люблять робити складні живі і рухомі "фанарти" по улюбленим фандомам. Слова афектять нас. Дії афектять нас. Навіть "найстарших" і "найміцніших".Я не вважаю ізоляцію від [активність-нейм] чи виключення зі свого сейфспейсу "злочином" проти людини. Це спосіб захистити своє та свої цінності від таких людей. Я не вважаю блокування чи бан особистою образою гідності людини. Люди мають право НЕ пускати "до себе додому" кого хочуть без пояснення причин. Хіба не так? Поправте мене будь ласка. #лор_88