Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - зі смаком клею🥕 (ЛІМІТКА тут)
Додано 14 лип 2024

зі смаком клею🥕 (ЛІМІТКА тут)

@limitka88
Кількість підписників: 680
Фото: 6,070
Відео: 455
Посилання: 1,200
Опис:
Приватне представництво українського косплею та безЛІМІТНИХ Підземель🥕 обговорення: https://t.me/+B-L1rG2PZX5hNjgy наліпки: t.me/addstickers/limito4ka88
Джерело

зі смаком клею🥕 (ЛІМІТКА тут) | Став помічати, що дуже багато людей що займається 3д-друком дуже знева...

Логотип телеграм спільноти - зі смаком клею🥕 (ЛІМІТКА тут) зі смаком клею🥕 (ЛІМІТКА тут) @limitka88
75 Охват/переглядів 2026-05-04 15:05 Повідомлення №8986
Став помічати, що дуже багато людей що займається 3д-друком дуже зневажливо ставляться до власної безпеки. Друкують ABS і фотополімерами вдома, закритих кімнатах, або в робочий зоні, де самі ж і сидять, не провітрюють приміщення при роботі принтера.Друзі, так робити не треба. Я розумію що ABS дешевий пластик, і його не складно обробляти, але ABS - він же акрилонитрилбутадієнстирол, при нагріванні викидає в повітря той самий стирол. Стирол - канцероген (викликає рак), дуже шкідливий для центральної нервової системи, загальнотоксичний яд. Викликає запаморочення, втрату пам`яті, і цілий букет інших порушень. Про фотополімерні смоли для dlp\sla принтерів теж нічого хорошого сказати не можна, там все те ж саме для ЦНС і дихальних шляхів, а ще деякі види смоли викликають хімічні опіки при контакті зі шкірою.А ви цим в хаті дихаєте. Дбайте блять про власне йобане здоров`я, бо ніхто крім вас не подбає. Те що воно не сильно смердить, не означає що воно безпечне.Якщо не вірите моїм словам, то от вам англомовні документи про хімічну безпеку:https://drive.google.com/file/d/1QC7iZDf6_lwv1Kfw2QlzvnAbbs5HhmPO/view