Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - LILA
Додано 06 січ 2025

LILA

@liladiary
Кількість підписників: 2 736
Фото: 966
Відео: 35
Посилання: 279
Опис:
Пишу Substack, створюю подорожі, консультації для творчих ⚡️ Усі соцмережі ↓ https://linktr.ee/liladiary Авторка Ліля: @rtliliia
Джерело

LILA | Апдейт по челенджу reaching out to people на листопад. Де я 1 день пиш...

Логотип телеграм спільноти - LILA LILA @liladiary
650 Охват/переглядів 2025-11-22 11:51 Повідомлення №1082
Апдейт по челенджу reaching out to people на листопад. Де я 1 день пишу 1 новій людині з питанням/проханням/пропозицією.⚡️Сьогодні день 22/30 — що відбулось за цей час:— я написала 16 людям— заповнила 1 анкету на програму— ініціювала 1 співпрацю з брендомРазом це 18 дій, тож як бачите, три дні випало (сьогодні не рахую, ще планую написати).З 16 людей мені відповіли 8. Що робить response rate 50% в контексті особистий комунікацій. Щодо програми і співпраці там відповідей теж поки не маю.🤞🏻 Враження і видимі результати:— Завела три потенційні співпраці і створення чогось спільного з людьми, яким я це запропонувала.— Отримала одну важливу пораду від людини, якою захоплююсь.— Отримала відповідь від Substack авторки, як ніяк, отримала певне recognition від неї і можливість далі повзаємодіяти.— 8 особистих повідомлень + програма + ініціація співпраці без відповіді. Причину бачу в тому, що деяким більшим кріейторам я писала в інст директ, де вони навряд чи відповідають → треба шукати імейл і писати на пошту.— Мій особистий завтик в тому, що я не завжди знаю, кому далі я хочу написати і для чого. Саме в такі дні я випала, проте вважаю це окей, адже треба, аби в цьому був якийсь сенс, а не просто робити, аби робити.— Комусь писатиму фолов-ап. Якщо не відповіли, не факт, що спеціально, часта причина в тому, що повідомлення могли просто не побачити.— Думала, що буду звати людей на каву і створювати більше офлайн доторків, але чесно, в самої нема на це запиту саме зараз, хоча я не проти збільшити коло живих знайомств!До кінця листопада планую ще писати. Фолов-апи не рахуватиму як нову ініціацію, тож має бути ще 8 дій в контексті челенджу 😌Я насправді дуже задоволена. Нема тиску, якщо не знаю, що і кому писати, і водночас, я дуже радію тим відповідям, які отримала і потенційним співпрацям. У будь-якому разі це більша площа для взаємодій, ніж було без націленого reaching out. А ще стараюсь не звужувати свій view до челенджу і помічати, коли приходять класні пропозиції зі сторони інших, або я роблю це не так націлено, а більш природньо, і не враховую в челендж.Нижче у коментарях можу детальніше повідповідати на ваші питання стосовно цього. Я теж відкрита до being reached out 🥰 А сьогодні хочу прям сісти глибше подумати, що ще я можу втілити за ці 8 днів! ✍️🏻