Джерело
LIGA.net | ️ Коли в квартирі немає опалення, насамперед важливо утримати тепло, р...
7 210 Охват/переглядів
2026-01-31 20:04
Повідомлення №47457
❄️ Коли в квартирі немає опалення, насамперед важливо утримати тепло, розповідає Гліб Скоробогатов.“Вікна та двері варто завісити ковдрами так, щоб тканина звисала і частково лежала на підлозі. Якщо є листи пінопласту, ними можна закрити вікна разом із рамами. У приміщенні стане трохи темніше, зате значно тепліше”. “Можна використати килими або будь-які старі речі, застеливши ними холодні ділянки підлоги. Радіатори опалення, якщо вони холодні, доцільно закрити, адже в такому стані вони стають джерелами холоду. Стіни, біля яких стоїть ліжко або диван, також потребують додаткового утеплення. Для цього підійдуть термовідбивні килимки, які продаються в будівельних супермаркетах”. LIGA.net поспілкувалась із мандрівником, винахідником, інструктором з адаптації до екстремальних умов Глібом Скоробогатовим і підготувала для вас перевірені поради, які допоможуть зберегти тепло в оселі без опалення, а також розібрала популярні способи з інтернету, про які варто забути. 🔗 Читайте за посиланням. @liganet