Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - LIGA.Бізнес | Новини про бізнес, економіку, фінанси та технології
Додано 14 лип 2024

LIGA.Бізнес | Новини про бізнес, економіку, фінанси та технології

@ligabusiness
Кількість підписників: 5 736
Фото: 4,420
Відео: 18
Посилання: 7,320
Опис:
Все про економіку, бізнес, фінанси та технології без політики. Головний канал LIGA.net - https://t.me/liganet Наші ресурси 👉 https://bit.ly/4a8L62a З питань реклами [email protected]
Джерело

LIGA.Бізнес | Новини про бізнес, економіку, фінанси та технології | Об’єднані Арабські Емірати оголосили про рішення вийти з Організації к...

🤔 Об’єднані Арабські Емірати оголосили про рішення вийти з Організації країн-експортерів нафти ОПЕК та альянсу ОПЕК+. Рішення набуде чинності з 1 травня 2026 року.У заяві наголошується, що вихід з ОПЕК та ОПЕК+ узгоджується з довгостроковою економічною стратегією ОАЕ та розвитком енергетичного сектору, зокрема прискоренням інвестицій у внутрішній видобуток і диверсифікацію джерел енергії.Влада країни підкреслила, що рішення ухвалене на тлі геополітичної нестабільності, зокрема напруженості в Перській затоці та районі Ормузької протоки, які впливають на глобальні постачання нафти. Водночас базові тенденції свідчать про зростання світового попиту на енергію у середньо- та довгостроковій перспективі, заявили в ОАЕ.Після виходу з картелю ОАЕ планують й надалі інвестувати в нафтову, газову та відновлювану енергетику, а також у низьковуглецеві технології.Водночас в Абу-Дабі запевнили, що рішення не означає відмову від співпраці з іншими виробниками нафти, а лише дає більше гнучкості для реагування на зміну кон’юнктури ринку.