Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ліфлянчик. Блог ✌️
Додано 14 лип 2024

Ліфлянчик. Блог ✌️

@liflanchyk
Кількість підписників: 1 049
Фото: 2,430
Відео: 883
Посилання: 1,690
Опис:
Сарказм, юмор, юриспруденция 💪
Джерело

Ліфлянчик. Блог ✌️ | Про повернення українців із за кордону...Час від часу державні кермани...

Логотип телеграм спільноти - Ліфлянчик. Блог ✌️ Ліфлянчик. Блог ✌️ @liflanchyk
596 Охват/переглядів 2024-08-27 09:02 Повідомлення №5685
Про повернення українців із за кордону...Час від часу державні керманичі та діячі підіймають в публічному просторі тему "Про повернення українців із за кордону", міркуючи, що потрібно, щоб вони повернулись.По-перше, хочу вас розчарувати. Вони не повернуться. Кинути все і переїхати жити в іншу країну, будуючи життя наново, - це треба ніаби яка воля. Люди продали майно, попрощалися з родичами, друзями і поїхали у далечінь в невідомість, шукати нові життєві джерела. Тож, якщо українці поїхали, більш-меньш облаштували своє життя, відправили дітей вчитись, то знову все кидати та повертатись в Україну, бо тут все потужно, незламно і два нові ПВО, вони не стануть.По-друге. А що Україна може їм запропонувати? Відсутність соціальних стандартів та захисту прав, постійне та масове порушення Конституції України, небезпека для життя від обстрілів, "сафарі" на громадян з "бусифікаціями", свавілля поліції, доволі дивне вимкнення електрики, комендантські години, закриті кордони і багато іншого.Я вже мовчу про знущання над бізнесом.Чи ви як гадали? Виступить наш Президент, поморщить чолочка, пообіцяє помститись за всіх і все? Ви серйозно зараз?Не буду продовжувати. Гадаю ви і сами знаєте що не так тут, в Україні, чому вони не повернуться.Особисто я гадаю, що якщо до нового року війна скінчиться, то якийсь відсоток людей все ж таки повернеться. Але сподіватись на диво не треба.Гадаю, що державному апарату треба переорієнтуватись на тих громадян, що залишаються в Україні. Припинити відноситись до них як до ресурсу чи біомаси. Українці - це доволі розумна нація, з якою можна взаємодіяти без тотального примусу та відміни прав.Не змушуйте їхати тих, хто поки що не поїхав. Вмовьте їх залишитись і працюйте з ними. Нє ну а якщо будете вести себе як зараз, то не дивуйтесь і не ображайтесь.