Джерело
Ліфлянчик. Блог ✌️ | Ситуація у відділенні АТ «ПУМБ»…Звернувся до відділення, що в місті Дн...
522 Охват/переглядів
2026-03-31 09:02
Повідомлення №6520
Ситуація у відділенні АТ «ПУМБ»…Звернувся до відділення, що в місті Дніпрі на розі пр. Д.Яворницького та вул. Л.Лук’яненко. Треба було за клієнта сплатити гроші. Даю рахунок, гроші. Касир:- Я не можу прийняти платіж, потрібна довіреність.- Ясно.Йду в офіс. Виписую адвокатський ордер на представництво (благо договір дозволяє), беру копію свідоцтва, йду знову в банку. Даю документи, гроші. Касир:- Я не прийму платіж, бо потрібна довіреність.- А чому ордер не підходить?- Бо у представника повинна бути довіреність.- Пані, я адвокат і представник свого клієнта. По закону це підтверджується ордером. Що саме забороняє вам прийняти платіж?- По закону повинна бути довіреність.- Добре. По якому закону. Скажіть назву. Подивимось.- Еееммм… Це згідно до внутрішніх правил.- Добре. Ознайомте мене з ними.- Ні. Вони внутрішні. Я не можу вас ознайомити.- Шо шо??? Тоді вони на мене не поширюються, бо я вважаю, шо ви їх вигадали. Ну ок. Покличте управляючого відділення.- Його немає. Він поїхав (11:30 година дня).- Прекрасно. Тоді прошу відмовити мені в наданні банківської послуги письмово.- Я не можу. В мене немає повноважень.Такі справи. Якесь фантомне відвідування відділення. Я там ніби і був, але по документам і не був 😊Штош. Будемо розбиратись.