Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Navíщo
Додано 06 січ 2025

Navíщo

@lifeaboutwritting
Кількість підписників: 152
Фото: 277
Відео: 40
Посилання: 101
Опис:
Я - психотерапевтка в методі гештальт-терапії. Тут створюю простір, де можна бути собою. Пишу про почуття, як про мову душі. Досліджую біль і ніжність, сором і свободу, любов і агресію. Навіщо? Бо цікаво🔆 Для питань і запису на терапію t.me/KsenaQ
Джерело

Navíщo | Плачуть люди не від компліментів. Плачуть люди від побаченості.Комплім...

Логотип телеграм спільноти - Navíщo Navíщo @lifeaboutwritting
113 Охват/переглядів 2026-05-27 09:01 Повідомлення №1575
Плачуть люди не від компліментів. Плачуть люди від побаченості.Комплімент часто про оцінку: «ти красивий» «ти сильна» «ти талановитий» «ти молодець»Навіть дуже щирий комплімент все одно часто лишається дзеркалом. Просто дзеркалом, у якому людина виглядає красивішою, сильнішою, кращою.Ми ніби підносимо їй образ, в який приємно дивитися. Трохи підсвічений. Трохи прикрашений. Трохи такий, яким хочеться себе бачити.І в цьому немає нічого поганого. Людям дуже потрібні теплі дзеркала.Але побаченість — це щось інше.Це коли раптом хтось помічає не фасад, а внутрішній рух.Не те, як правильно ти живеш. А як тобі насправді.Як важко ти тримаєшся. Як сильно любиш. Як намагаєшся нікого не задушити своєю любов’ю. Як будуєш сенс навколо людей, справ, мрій — і як боїшся втратити це все.І дивно, але саме від цього інколи починають текти сльози.Бо більшість із нас дуже давно не були по-справжньому побачені. Не як функція. Не як роль. Не як «хороша людина». Не як «успішна людина».А як жива.Можливо, тому у Данте є окреме коло Пекла для підлесників.Бо лестощі — це не про контакт. Це про використання чужого образу.Підлесник не бачить людину. Він бачить її голод за визнанням — і взаємодіє саме з ним.Тому лестощі так легко п’янять. І так дивно спустошують після.А після справжньої побаченості часто навпаки.Якщо вона щира. Якщо нею не намагаються володіти чи маніпулювати, тоді раптом стає легше дихати. Наче лінзи очей стають прозорішими. Наче після дощу повітря насичується озоном. Наче всередині з’являється трохи більше простору для життя....можливо, саме тому справжня побаченість така цілюща. Бо вона не створює красивішу версію нас. Вона повертає нас до себе.