Джерело
Liefeld empire | Поганець, бо добре виконує свою роботу.Одна з причин, чого варто подив...
96 Охват/переглядів
2026-03-05 13:20
Повідомлення №12956
Поганець, бо добре виконує свою роботу.Одна з причин, чого варто подивитися старі мультфільми, це поганці. Їх добре прописували, не боячись того, що вони будуть популярнішими за головних героїв. У них був класний дизайн, мотивація та передісторія. Часто вони були не однозначними, і цим хороші.Агент Бішоп, засновник і керівник таємної урядової організації Сили Захисту землі. Організація покликана боротися із інопланетними загрозами усіма способами. А також він є одним із ворогів Черепашок Ніндзя 2003 року.На стороні Бішопа є і надзвичайні повноваження, і звʼязки. Він використовує всі можливості методи включно із дослідженнями людей та прибульців. Крім цього Бішоп сам по собі є дуже сильним бійцем і зазвичай навіть всією командою черепашки не могли його здолати, лише протистояти.Бішоп є антагоністом по відношенню до нашої зеленої банди художник, тому він сприймається, як поганець за замовчуванням. Але от я поставлю запитання. А в чому він не правий?Більшість прибульців, у ліпшому випадку були нейтральними, але зазвичай були ворожими. Прибульці, як утроми, так чи інакше впливали на історію людства і напевно не раз люди, які про них дізналися, зникали. Трицератони чуть не рознесли планету (а в рімейку рознесли). Черепашки зʼявилися через дії утромів. Головний поганець черепах це теж утром. Сам Бішоп є жертвою експериментів прибульців. Більшість загроз так чи інакше несуть іншопланетну природу.При цьому сам Бішоп не помічений на надмірному зловживанні влади. Принаймні я не пригадую. Він ніколи не виходить за меші своєї компетенції. Навіть у майбутньому, коли вже його ксенофобію попустило. Бішоп мудак , але ідейний мудак. Він вірить у те що робить і напевно не без причини.#творчість #арт #фентезі @widluda