Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Libertarian
Додано 14 лип 2024

Libertarian

@liberterian
Кількість підписників: 891
Фото: 2,090
Відео: 359
Посилання: 1,480
Опис:
Популяризація вільного ринку, свободи і лібертаріанства По всім питання звертайтесь до https://t.me/Real_johngalt
Джерело

Libertarian | Європа зробила все, щоб загинути Спостерігаю як у твіттері європейці к...

Логотип телеграм спільноти - Libertarian Libertarian @liberterian
151 Охват/переглядів 2025-02-05 19:42 Повідомлення №2806
Європа зробила все, щоб загинути Спостерігаю як у твіттері європейці копають собі помиральну яму стосовно тарифної війни США з Канадою і Мексикою. Європа відчуває, що вона наступна у черзі.Але найбільше мене забавляють спроби Європи зустріти тарифну війну з незворушним обличчям. ЄС заявив, що «вживе жорстких заходів у відповідь», якщо американські тарифи доберуться і до європейців.Це просто смішно. Європа, чия економічна траєкторія застрягла між американськими тарифними загрозами і китайським демпінгом електромобілів, ще намагається лякати США. Ну хоч не позорилися б. Чому для європейців це раптом стало несподіванкою? Адже вони вже мали справу з Трампом. Все вказувало на те, що він буде президентом. Але вони сліпо вірили в диво і в «правильного» кандидата, який заплющить очі на торговий дефіцит, безбожну регуляцію американських компаній тощо.При всьому цьому, на думку Європи, американці зобов'язані забезпечити безпеку континенту. І бажано, щоб європейці майже нічого за це не заплатили.Трамп рубає з плеча. Як на мене, дарма. Але Європа занадто довго перебувала в мареннях своїх «цінностей», які в період перезавантаження світового порядку нікому не потрібні.Гармати, армія, промисловість, сучасні технології та економіка — ось що визначатиме виживання в прийдешній епосі. І просто зараз Європа робить усе, щоб не вижити.Власне, вчорашній войс пана Валентина є кращою аналітикою по цій темі. Без жартів.🇺🇸 Гамбіт Саллівана