Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Український Лібертарій
Додано 14 лип 2024

Український Лібертарій

@liberta_ua
Кількість підписників: 3 340
Фото: 1,190
Відео: 53
Посилання: 772
Опис:
Вільну ідентичність в маси Ринок вирішує, зброя захищає Політичні координати @polcomp_bot Авторський контент та іронія @OTAMAH https://telegra.ph/Liberta-in-a-nutshell-03-22
Джерело

Український Лібертарій | Зненавиділи за правдуПоки центральна влада розказує про захищенність Т...

Логотип телеграм спільноти - Український Лібертарій Український Лібертарій @liberta_ua
2 140 Охват/переглядів 2026-01-16 20:10 Повідомлення №1950
Зненавиділи за правдуПоки центральна влада розказує про захищенність ТЕЦ і генерацію, потужність та незламність, а якщо зламність то швидковідновість... Кличко повертає до реальності: "Києву габела, тікайте з міста"Найсмішніше, що коли Віталька повернувся до брехні "все робиться 25/8", то люди від нього відстали. При тому що ситуація тільки погіршується, а він по-приколу не юзає 10 млрд з бюджету міста та не може встановити купу інфраструктури яку задонатили КиєвуАле проблема не в мері. Хоча чого ви очікуєте від людини, професія якої получать по башке. Проблема в системі ,чого ви очікуєте від людини, професія якої тупа клоунада?Треба дерегулювати енергетику, починаючи з планової ціни як в совку, і пустити всі компанії на генерацію. Президент же робить дії на 5 років пізніше та лише на 5%, інші 95 йдуть на злочинний популізмУ нас все ще державна машина, що карає за можливість підзарядки в блекаут. Дивно що не було штрафів за незаконні перевезення ти, хто вивозив людей з БучіТемператури нижче -10 буде триматися ще тижнями. Очевидно що русня використає всі запаси для максимальної шкоди. Хтось чув план дій? Бо з минулого обстрілу пройшов тиждень, а держава не те що не відновила все, навіть графіки вже сказати не може і підключає навмання. Так, ніби перерозподіл енергії не вирішує проблему, про яку лібертарії говорять все бляха життяВи не "енергетична імперія" срср де можна дозволити собі будь-яке марнотратство та централізувати усе чисто заради контролю. Ви рандомні що опинились в керівництві держави під час війни, і те що точно спрацює – це посилення вільного ринку, і відрізання того, що вже провалилось