Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Libenson
Додано 06 гру 2025

Libenson

@libensonbeats
Кількість підписників: 333
Фото: 217
Відео: 28
Посилання: 212
Опис:
музичний продюсер працював з: Dorofeeva, Tery, Monatik, Nadeen, Otoy, Golubenko, нестор, Міша Правильний та іншими..
Джерело

Libenson | Ситуація з Megogo Awards, розгорнуто, від мене:Вважаю, що культура кен...

Логотип телеграм спільноти - Libenson Libenson @libensonbeats
652 Охват/переглядів 2025-11-15 13:48 Повідомлення №943
Ситуація з Megogo Awards, розгорнуто, від мене:Вважаю, що культура кенселингу в Україні виходить на новий рівень, і це - велика проблема.Передісторія, або чому я взагалі впрягаюся в цю хуйню:Буквально три тижні тому, за кілька днів до виходу свого альбому, я виставив скріншот особистої переписки з редактором одного великого музичного медіа про те, що я в їхньому чорному списку за “неповернення” в Україну. Після цього я виклав відео на цю тему, де без вказування назви медіа розповів, що з боку цього ж медіа мене ніхто навіть не запитував, як я виїхав з України і чи був у мене взагалі термін для повернення.Цим медіа була Bezodnya Music. Ще рік-півтора тому у мене була особиста переписка з Максом Нагорняком в тг, де я зачепив тему того, що він один із тих, хто засуджує українців, які слухають російський реп, але при цьому не робить абсолютно нічого, щоб конкурентний російському - наш, український реп/треп/хіп-хоп для різних поколінь - заходив у чарти та складав росіянам конкуренцію. На що Максим відповів: “Мені просто не подобається, що ваш український реп пишеться переважно у Польщі”.Тепер щодо самої премії:1. FOBO, SORRYNOLUCKY, Guber, Родзинка Рекордс, Міша Правильний, я - або будь-хто, окрім організаторів конкурсу та суддів - ніяк не впливають на рішення тих самих організаторів і суддів.2. Містер аналітик із NUAM вже сказав, що це була його ініціатива (дивіться коментарі під тим самим постом в інсті) після того, як я публічно чипанув цю тему щодо Нагорняка і Безодні.3. Я думаю, що після того, як він це вкинув у їхній чат суддів та організаторів, ніхто нічого перевіряти або обговорювати не став - просто позитивно “угукнули” у відповідь. Можу помилятись, можливо, там усе було інакше - не знаю і не дізнаюся. Це моя здогадка.Вважаю повним сюром, що цього року в жодній номінації немає Нікова, у шортлист не потрапив альбом Чердака, а потім вони ще знімають альбом Ельдара, який нібито має понести відповідальність за альбом Костюченко, що вийшов буквально вчора - у той самий день, коли організатори вирішили зняти з номінації альбом, що вийшов 18 липня 2024 року…Фух, бля, от пишу й знову злюся, піздєц)Вважаю, що подібним діячам варто визначитись, чого вони хочуть від українського репу в першу чергу.Бо сьогодні я сумніваюсь, що вони взагалі хочуть, аби україномовний реп почав домінувати в українських хіп-хоп чартах.