Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Книжкова вісниця Ліатріс (Крадійка книжок)
Додано 14 лип 2024

Книжкова вісниця Ліатріс (Крадійка книжок)

@liatris_book
Кількість підписників: 10 552
Фото: 6,880
Відео: 335
Посилання: 2,040
Опис:
☕️ Твій safe place з книжками. ✏️ Умови розміщення: https://cutt.ly/XwDV2MhB ▶️ Для зв'язку: @tali_admin 💌 Якщо ви хочете зробити мені подарунок: https://rewish.io/mBgDAA/wishes 💖 Подякувати: https://base.monobank.ua/QQVXDspYSuDL8
Джерело

Книжкова вісниця Ліатріс (Крадійка книжок) | Сьогодні нарешті я без підвищеної температури (але все ще хочу виплюну...

Логотип телеграм спільноти - Книжкова вісниця Ліатріс (Крадійка книжок) Книжкова вісниця Ліатріс (Крадійка книжок) @liatris_book
2 100 Охват/переглядів 2026-03-28 13:12 Повідомлення №8635
Сьогодні нарешті я без підвищеної температури (але все ще хочу виплюнути легені) і в честь неочікуваної відпустки лікарняного в цілий тиждень, вирішила порефлексувати з вами та з книжкою «Шукай всередині» ✏️Розкажіть, як ви відпочиваєте? Порада зупинитися, щоб стати краще, дійсно працює, але багато хто не знає ЯК це зробити.І це справжня проблема, яка проявляється в абсолютно випадкових місцях — наприклад, до 23 років я не вміла плавати, бо я камінь і не можу розслабитися.🎵 В пошуках допомоги з тим, щоб навчитись відпочивати, я звернулася до психологині і вона порадила мені перед сном лягати і уявляти, що я... лежу і відпочиваю. Працює так собі, якщо чесно, бо я лежу і думаю про те, що я маю зробити завтра.😳 Проте я згадала простий спосіб, який колись розбирала з психологинею КПТ. Тоді я сиділа і просто згадувала та виписувала всі дії, які мені приносять задоволення, а потім просто хаотично скакала по цьому списку. Без осуду до себе і без думок «Ну я ж маю бути продуктивною» сідаєш і місиш коників із глини, якщо тобі це дійсно допомагає відпочити і змусити замовкнути мозок. Краще без скролінгу соцмереж, — це не відпочинок, а швидкий допамін, після втрати якого стане ще сумніше + додасться осуд, що не робиш нічого корисного.Ділюсь моїми улюбленими комбо, щоб отримати задоволення та не напружувати мозок: 🔵 аудіокнижка + творчість руками (ліпка, малювання, колажування, вишивка, в'язання і т.д.). Відпочили + маєте результат — якийсь виріб. Токсично продуктивний мозок задоволений; фізична активність (без мети схуднути чи спалити калорії) — прогулянка пішки/поїздка на велосипеді/роликах/легенька зарядка чи розтяжка;🔵 просто полежати. Ага, прямо полежати, але щось має бути на фоні, щоб не думати про продуктивність — музика, аудіокнижка, фільм, цікаве відео. 🤵 І, найголовніше тут, домовитись із власним Я: не «Я зараз деградую, а міг би робити щось корисне», а «Так, я міг би зараз зробити щось корисне, але мені потрібно відпочивати, щоб не поїхати дахом потім працювати краще».