Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Книжкова вісниця Ліатріс (Крадійка книжок)
Додано 14 лип 2024

Книжкова вісниця Ліатріс (Крадійка книжок)

@liatris_book
Кількість підписників: 10 549
Фото: 6,880
Відео: 335
Посилання: 2,040
Опис:
☕️ Твій safe place з книжками. ✏️ Умови розміщення: https://cutt.ly/XwDV2MhB ▶️ Для зв'язку: @tali_admin 💌 Якщо ви хочете зробити мені подарунок: https://rewish.io/mBgDAA/wishes 💖 Подякувати: https://base.monobank.ua/QQVXDspYSuDL8
Джерело

Книжкова вісниця Ліатріс (Крадійка книжок) | відгук на «Дівицю» від Stretovych😐 Читацький рік почався вдало — з три...

Логотип телеграм спільноти - Книжкова вісниця Ліатріс (Крадійка книжок) Книжкова вісниця Ліатріс (Крадійка книжок) @liatris_book
1 870 Охват/переглядів 2026-01-19 15:14 Повідомлення №8497
#відгук на «Дівицю» від Stretovych😐 Читацький рік почався вдало — з тривожно (звучить дивно, але воно дійсно так) хтивого історичного роману.🔵 Він розповідає про Крістіан Німмо — аристократку, яку стратили на Дівиці (гільйотина для аристократів, яка гордовито стратила близько 150 знатних людей) за вбивство рідного дядька, який був її... коханцем.Ця історія реальна, але завжди була вкутана в безліч засуджень жінки — Крістіан вважали хтивою, скаженою та гріховною і саме тому вона використала свого дядька й зарізала чоловіка його ж мечем.😐 Авторка ж шукає причини цих дій, опираючись на норми та звичаї того періоду: світ, який належав чоловікам та жінки, які були вимушені підкорюватися цьому світові та владним чоловікам в ньому.😒 Дядько Крістіан з дитинства займався ґрумінгом та брудно залицявся до неї. Тримав у вежі повію, поки в сусідній кімнаті помирала хвора дружина. Ґвалтував покоївок і змушував мовчати, адже він — свята, релігійна люди, яка одягне вудило на гріховницю ☦️Чи виправдовують знущання вбивство? Певно ні, проте додають зовсім інших відтінків у, здавалося б, однозначну історію.Історія дуже колоритна та яскрава, описи насичені та живі, переносять нас у стару Шотландію до величезного явора чи в затхлу смердючу тюремну камеру, або навіть в бордель, повний нарум'янених дівчат.Кажуть, що це трилер, але мені це більше боді горрор — про відсутність влади над власним тілом, про знущання над чужим і багато сексу та хтивості, які не розбурхують уяву, а викликають огиду та тривогу.🤓 Книжка не геніальна, але має в собі яскравих персонажів (чого варта тільки лінія оповоді від лиця повії), багато суперечливих думок, безліч драми і буде ідеальна для обговорень. Я прочитала з багатьма емоціями і абсолютно задоволена своїм читацьким досвідом.