Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - let's talk
Додано 06 гру 2025

let's talk

@letstalkproject
Кількість підписників: 308
Фото: 4,510
Відео: 44
Посилання: 576
Опис:
поговоримо? owners : @ssenxfr, @feei2k design : @ch44rla
Джерело

let's talk | ситуація з «я ляжу але воно не заїде» пиздець яка переоцінена та перех...

Логотип телеграм спільноти - let's talk let's talk @letstalkproject
116 Охват/переглядів 2026-01-13 12:38 Повідомлення №10910
ситуація з «я ляжу але воно не заїде» пиздець яка переоцінена та перехвалена(перед тим як написати «ой, самі піднесли самі й обісрали» я напишу те, що з самого початку взагалі в цій ситуації не бачила чогось божественного та особливого), тобто військових ми так до рівня божества не підносимо, волонтерів також, але дівчину, яка навіть не воює і яка просто накинулась на старого дідугана(бо навряд вона з піною в роті так кричала б «я ляжу» якби це був накачаний чоловік або людина, яка б дала їй по їбалу) ми робимо ледь не героїню, вимагаючи їй і звання героя, і записати її фрази та біографію в книжки історії України, робимо одразу скіни на карточку в монобанк(хоча коли вже хуй зна який рік просять зробити скіни з містами героями, то в монобанк одразу ж оченятка бігають кудись і вони в сльози через те, як же ж це дорого та довго робити) і т.д., хоча така патріоточка знімає під рос треки, підписана на алхім і чомусь навіть не в Україні, краще б вже люди почали робити героїв військових які їхні сраку захищають, а не притрушену, яка чомусь потужнічає із слюною в роті в Італії і лягає тільки проти старих дідів, а не накачаних мужиків з такою ж самою думкою