Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - let's talk
Додано 06 гру 2025

let's talk

@letstalkproject
Кількість підписників: 308
Фото: 4,510
Відео: 44
Посилання: 576
Опис:
поговоримо? owners : @ssenxfr, @feei2k design : @ch44rla
Джерело

let's talk | я знаю що багато людей не вірять в те що байлер не ендгейм, але як мож...

Логотип телеграм спільноти - let's talk let's talk @letstalkproject
289 Охват/переглядів 2025-11-29 12:18 Повідомлення №10877
я знаю що багато людей не вірять в те що байлер не ендгейм, але як можна не вірити в це після подій першого тома 5 сезона???гілка вілла з роббін буквально кричить про те що байлер ендгейм. всі знають про те що роббін лесбійка, і саме через неї автори серіалу допоможуть віллу розкрити свого справжнього я, та нарешті перестати стидатися себе. вона буквально пояснює віллу як зрозуміти що людина яка йому подобається готова до стосунків, або принаймні також любить його (і так, всі ознаки що назвала роббін є у байлерів) далі розмова вілла і роббін у тунелі. багато людей не розуміють його справжнього сенсу. але роббін буквально каже віллу про прийняття себе, а не про відмову від почуттів до майка. навпаки, одд це теммі для майка, а не майк теммі для вілла. і знову ж таки, ви думаєте що вілл пробудив свої сили бо нарешті зрозумів що майк його не любить? ні, буквально у спогадах з його дитинства першим йде майк, тобто він не відмовився від кохання до нього і нарешті прийняв себе.перший том розкриє нам прийняття себе зі сторони вілла, п другий зі сторони майка.до того ж, всі сцени з мілевен показали в тизері, а з байлер ні одної, цікаво, так? блять у байлкрів ще доречі дофіга паралелей з канон парами, що теж багато про що говорить байлер ендгейм, всіх люблю, всіх цілую