Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Спільнота каналу "Летсплеї Українською"
Додано 06 гру 2025

Спільнота каналу "Летсплеї Українською"

@letsplayukrainiancommunity
Кількість підписників: 435
Фото: 651
Відео: 15
Посилання: 433
Опис:
Всіх вітаю на офіційному телеграм каналі, який створений для підписників ютуб-каналу "Летсплеї Українською"(і не тільки). Тут буде публікуватися різна інформація, яка стосується каналу та його відео/стрімів.
Джерело

Спільнота каналу "Летсплеї Українською" | Усім доброго раночку, мої хороші!👋 Хоч сьогодні і середа, але трансляц...

Логотип телеграм спільноти - Спільнота каналу "Летсплеї Українською" Спільнота каналу "Летсплеї Українською" @letsplayukrainiancommunity
331 Охват/переглядів 2026-03-11 04:58 Повідомлення №2106
Усім доброго раночку, мої хороші!👋 Хоч сьогодні і середа, але трансляції на моєму каналі не буде, треба від них трішечки відпочити. Був у нас із вами "майже безкінечний" марафон по Cuphead та 7 Days to Die і досить з цим. Планую найближчу трансляцію зробити аж на вихідних і швидше за все в неділю, по грі Slime Rancher. Так-так, знаю, не всі очікували повернення цієї гри, але мені дуже кортить продовжити в неї грати, тому що вона мені дуже подобається, майже так само, як 7 Days to Die. Але у Slime Rancher від 7 Days to Die є дуже велика відмінність: у однієї гри є фінал, у іншої - нема. От і все! І наскільки мені відомо, слайм ренчер не настільки велика гра, що прям жесть. Я думаю, десь 5-8 стрімів і вона пройдена. Моя подруга взагалі пройшла її за 4 стріма по 2 з половиною години. Може і в нас так вийде, хто зна...🤔Тепер поговоримо за сьогоднішнє відео: у нас із вами, як я і обіцяв вчора - Granny Legacy. Вийде це відео о 18:00, а спонсори його можуть подивитися вже прямо зараз. Будемо сьогодні мочити ДідоБабу (БабоДіда) на Hard з втечею через робота. У мене до вас буде маленьке прохання. В коментарях під відео напишіть, яке досягнення ми з вами опануємо в наступній серії. Всім дякую за увагу, хто прочитав мій мемуарний допис🤣 Всім мирного неба!