Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кава із коучем експертів
Додано 06 січ 2025

Кава із коучем експертів

@letsgoguys2021
Кількість підписників: 190
Фото: 404
Відео: 42
Посилання: 128
Опис:
Просування коучів, психологів та монетизація експертності. Коучингові техніки та ін., лайфхаки для життя та роботи. Збережу ваш ⏱️,💰, 🤯 Надаю 🕊️ Звісно трошки мого життя. інста: @lesia.nikitina_coach Tik Tok @lesia.nikitina
Джерело

Кава із коучем експертів | Наші емоції — це древні механізми, які інколи ламаються під вагою суча...

Логотип телеграм спільноти - Кава із коучем експертів Кава із коучем експертів @letsgoguys2021
65 Охват/переглядів 2025-11-26 07:32 Повідомлення №967
Наші емоції — це древні механізми, які інколи ламаються під вагою сучасності.Ми забуваємо, що наш емоційний світ створювався не для цього життя.Не для дедлайнів, соцмереж, міграції, бізнесу, темпу і постійних змін.Колись усе було простіше:🟡 Страх — щоб врятувати життя.🔴 Гнів — щоб захистити територію.🔵 Потреба догодити — щоб залишитись у племені й вижити.А тепер?Тепер ця стара «операційна система» запускається в зовсім інших умовах.І замість користі — дає глюки:страх заважає рухатись вперед,гнів руйнує близькість,а бажання подобатись усім — стирає власні кордони.І ми часто думаємо, що з нами щось не так.Але правда проста:емоції — це просто інформація.Не вирок. Не «я така». Не «я не можу інакше».Так, контролювати їх інколи важко.Це забирає сили, може виснажувати і приводити до стресу.Але гарна новина в тому, що цьому можна навчитись.Можна пройти шлях від реактивності до усвідомленості.Від «я не справляюсь» до «я розумію, що зі мною відбувається».Саме про це курс«НЛП для життя та бізнесу» від Юлії Боровик.У мене зараз є останнє місце у групі зі знижкою –50%.Якщо хочеш тепліше зрозуміти себе,спокійніше жити всередині себе,та навчитися вибирати емоцію, замість того щоб вона вибирала тебе —пиши мені в особисті 💛Будемо розбирати цей світ разом — бережно і по-людськи.