Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Давай дивитись! 🇺🇦
Додано 16 лип 2023

Давай дивитись! 🇺🇦

@lets_watch_007
Кількість підписників: 162
Фото: 89
Опис:
Любиш кіно та серіали так само, як і я? Приходь до мого каналу, де кожна рекомендація - це або крута історія, або чесне попередження! 🎬 Тут час не гається на марні стрічки, а лише на справжні кінематографічні шедеври 🤩
Джерело

Давай дивитись! 🇺🇦 | Пила 10 (Saw X, 2023)#57⭐️ IMDb 6.7🎬 #Kevin_Greutert🍿 #Horror #Mystery...

Логотип телеграм спільноти - Давай дивитись! Давай дивитись! 🇺🇦 @lets_watch_007
135 Охват/переглядів 2023-11-16 18:43 Повідомлення №99
Пила 10 (Saw X, 2023)#57⭐️ IMDb 6.7🎬 #Kevin_Greutert🍿 #Horror #Mystery #ThrillerХворий, у повному відчаї Джон їде до Мексики для ризикованої та експериментальної медичної операції у примарній надії вилікувати рак. Відлік йде на місяці і тут такий шанс на диво 🫣#Tobin_Bell #Shawnee_Smith #Synnøve_Macody_Lund---“Я допомагаю людям” - каже нам Джон Крамер, коли ділиться родом своїх занять. Так, в певному сенсі так і є тож ще зарано помирати, стільки роботи попереду. Дуже дивно, що аж до цієї частини він досі не помер 🙈 Якщо серйозно, то так, це нарешті 10 частина славнозвісної Пили. Я, чесно кажучи, вже думав ця франшиза давно завершена, бо не слідкував і після 3 частини взагалі не зміг дивитись - дуже якось ненатурально. Поправте і порадьте, яку з частин точно варто було б подивитись 🙂Щодо цієї частини, то.. якось не переконала та не вразила. Дуже гіперболізований сюжет, який одразу кидається в очі - щось нечисто. Все тягнулось та натягувалось до кульмінації і тут раз, все закінчилось. Трам-парам, кінець, Пила переміг. Далі будуть спойлери, тож не спішіть читати, якщо бажаєте дивитись кіно. Було трохи дивно дивитись на цей висосаний із пальця сеанс психологічної терапії посеред “гри”. “Я вмираю, ти маєш зрозуміти.”, “Ой, я не зможу без тебе..” і тд. Вчора він понад усе хотів лікуватись бозна-де і бозна-як, а сьогодні проводить розмови про спокутування та провину. В той же час на фоні чувіха намагається врятуватись, дістаючи кишки із мертвої людини 🤯 Фіналочка цього всього те, що все до “гри” було підготовлено в мить, у чужій країні, у чужомі місті та на незнайомій території. Звичайно нам залишили затравку на наступну серію, тож нічого не закінчується..P.S. Так, і я якось не згодний із Пилою. Чувіха, яка найбільше заслуговувала на покарання, виграла і залишилась тут із нами. Ну таке, справедливості у даному випадку хотілось більше.