Джерело
ЛЕСИК | P.S.Теорія №1Хочу сподіватися, що цей продукт був створений чисто для ...
373 Охват/переглядів
2025-09-01 13:23
Повідомлення №1457
P.S.Теорія №1Хочу сподіватися, що цей продукт був створений чисто для того, шоб показати мінуси самвидаву, де маючи бабки і хоч якісь навички в маркетингу, ти можеш написати будь-яку дикуху, яку в результаті куплять. Якщо ця книжка в майбутньому може чомусь навчити нашу видавничу справу, як приклади з судів, де було виявлено, що для сушки котика не треба це робити в мікрохвильовці — тоді в мене претензій нема. Віри в це мало, але все ж є. Теорія №2Ще я думаю, що це все погано було написано навмисно. Ну самі подивіться: ми читаємо книжку від ноунейм авторки, яка транслює свій образ в соцмережах, він повністю сходиться з ГГ з книжки. Тобто в нас виникає питання: «що було раніше — курка чи яйце?», але в даному випадку: «що було раніше — ГГ чи книжка?». Під кінець книжки нам Лань каже, що вона не знає як бути письменницею, не вміє писати, але в неї є велике бажання написати книжку про себе і священника. І що вона зробила? Вона написала. А далі нам в соцмережах розповідає, що все ж таки написала книжку. Тобто таким чином ми знаходимося в реальності твору. Чи це Лань вилізла за межі історії, шоб дати нам її прочитати? А це вже цікаво))Якщо брати цю теорію за основу, то я би закидував цю книжку в книжкові клуби і дивився би, як воно горить😁І якщо ця теорія правдива, то я не здивуюся, що це якась письменниця, яку ми знаємо (або письменник👀)