Джерело
Леонід Нєвзлін | Кілька днів тому рада Форуму вільної Росії зробила заяву щодо ситуації...
351 Охват/переглядів
2024-08-11 16:38
Повідомлення №667
Кілька днів тому рада Форуму вільної Росії зробила заяву щодо ситуації в Курській області, в якій йдеться: “Ми сприймаємо ЗСУ як наших природних союзників у боротьбі з путінською тиранією. У цьому наша принципова відмінність від інших угруповань російської політичної еміграції, які досі мають недостатньо чітку позицію щодо цієї війни. Ми закликаємо їх схаменутися і почати надавати дієву підтримку тим, хто зараз зі зброєю в руках протистоїть путінській агресії: ЗСУ та російським добровольцям”.Коментуючи цю заяву, мій друг політолог Олександр Морозов розвинув цей тезис і висловився щодо необхідності “підтримувати всі ті сили, які ведуть справу до політичного, військового та економічного краху РФ – доти, доки в самій Росії не з'являться якісь сили, які скажуть "Ніколи більше!”.Сашко, дякую. На жаль, такі розумні та інтелігентні росіяни, як ти, скоріше рідкісне виключення, яке підтверджує право українців, ізраїльтян та інших народів, які постраждали від терористичних нападів тоталітарних режимів Путіна і Хаменеї, вважати росіян і їхніх політичних лідерів як при владі, так і в опозиції своїми ворогами.Росіяни вбивають українських дітей і дорослих, катують полонених, ґвалтують жінок і дітей, а не тільки «Путін і його банда». Росіяни допомагають Ірану вбивати наших єврейських, друзських, арабських і бедуїнських ізраїльських дітей і дорослих. Це відбувається в наших країнах, з нашими народами, тут і зараз.Російські імперці, незалежно від їхніх політичних переконань, заслуговують на ненависть. Ми знаємо, що більшість із них – брехуни та лицеміри, а деякі – агенти АП РФ та ФСБ РФ. Ми знаємо багатьох з них поіменно. Ми знаємо, що для багатьох із них гроші і влада – головна мета їхньої «політичної» діяльності. А ми – живемо у справжніх війнах.Допоки сучасні російські «політики» не зрозуміють того, про що їм кажуть небайдужі люди, або допоки не з'являться інші російські політичні лідери, вільні від гена російської імперської «самості», не буде жодних перспектив у вашої «прекрасної Росії майбутнього». Залишиться територія мафії з атомною бомбою.Підписатися: Леонід Нєвзлін