Джерело
Леонід Нєвзлін | Біньямін Нетаніягу вирушив до Вашингтона, де він виступить перед конгр...
401 Охват/переглядів
2024-07-23 13:17
Повідомлення №612
Біньямін Нетаніягу вирушив до Вашингтона, де він виступить перед конгресом США, зустрінеться з президентом Джо Байденом, віце-президентом Камалою Харріс і, можливо, Дональдом Трампом.Перед вильотом він сказав журналістам, що збирається подякувати Байдену за все, що він зробив для Ізраїлю, і наголосити на важливості двопартійної підтримки Ізраїлю. Доносити позицію Ізраїлю з високих трибун – це добре; підтримувати відносини з президентом та іншими високопосадовцями США – важливо; домагатися підтримки всього політичного спектру – безперечно, гідне завдання.Але не залишає відчуття, що для Бібі це насамперед PR-акція. Він стане закордонним лідером, який найбільше виступав перед конгресом – чотири рази. Той факт, що його таки приймуть у Білому домі, хоча чотири роки президент Байден йому в цьому відмовляв, Нетаніягу теж додасть до списку своїх символічних перемог. Залишається сподіватися, що ця поїздка допоможе Нетаніягу забезпечити безпеку ізраїльтян, повернення заручників, знищення ХАМАСу та успішне завершення війни. А інакше – краще б він займався справами вдома.Підписатися: Леонід Нєвзлін