Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Леонід Нєвзлін
Додано 14 лип 2024

Леонід Нєвзлін

@leonidnevzlinUA
Кількість підписників: 592
Фото: 577
Відео: 159
Посилання: 1,610
Опис:
Особистий канал Леоніда Нєвзліна
Джерело

Леонід Нєвзлін | ОАЕ виходять з ОПЕК та ОПЕК+ з 1 травня. Країна, яка майже шість десят...

Логотип телеграм спільноти - Леонід Нєвзлін Леонід Нєвзлін @leonidnevzlinUA
229 Охват/переглядів 2026-04-29 09:12 Повідомлення №2046
ОАЕ виходять з ОПЕК та ОПЕК+ з 1 травня. Країна, яка майже шість десятиліть входила до картелю і забезпечувала 12% його видобутку, ухвалила суверенне рішення вийти на ринок без обмежень і на власних умовах.Це важлива новина — і не лише для нафтового ринку.ОПЕК+ давно перетворився на інструмент, який вигідний Росії. Високі ціни — джерело воєнних доходів Москви. Квоти на видобуток — важіль тиску на союзників і конкурентів.ОАЕ, у свою чергу, роками відчували напруження всередині картелю: країна мала виробничі потужності на рівні 4,8 мільйона барелів на добу, але була змушена дотримуватися квот, залишаючи 1,2 мільйона барелів невикористаними.Тепер цього обмеження немає. ОАЕ мають намір наростити видобуток до 5 мільйонів барелів на добу до 2027 року. Додаткові обсяги на ринку означають, що ціни підуть вниз — а в руках тих, хто звик використовувати нафту як зброю, залишиться менше важелів для шантажу.Війна з Іраном прискорила переосмислення Еміратами своєї ролі в регіоні. Країна, яку Іран обстрілював ракетами і яка готова приєднатися до операції з відкриття Ормузької протоки, більше не бачить сенсу залишатися в одному картелі з союзниками Тегерана та тими, хто «невизначився». Це послідовна і правильна позиція.Підписатися: Леонід Нєвзлін