Джерело
Леонід Нєвзлін | Сьогодні — 700-й день війни і 700-й день, який заручники проводять у п...
285 Охват/переглядів
2025-09-05 14:16
Повідомлення №1566
Сьогодні — 700-й день війни і 700-й день, який заручники проводять у полоні в секторі Газа.Очевидно, до цієї дати терористи ХАМАС опублікували відео з двома живими заручниками — Гаєм Гільбоа-Далалем та Алоном Охелем. На відео, дозволеному до поширення родиною, Гай розповідає про важке становище полонених, про відсутність їжі та води. Він критикує Біньяміна Нетаніягу. За його словами, вісім ізраїльських громадян, які перебувають разом із ним у Газі, можуть загинути у разі наступу на місто.Маніпуляція ХАМАСу? Звісно. Терористи використовують будь-які важелі, щоб вижити.Маніпуляція — але не брехня. Заручникам щодня загрожує смертельна небезпека, але наближення армії лише збільшує ризик у кілька разів. ХАМАС бачить у них розмінну монету. Якщо терористи не зможуть використати заручників у цій ролі — їх уб’ють.Попри це, уряд відмовляється від обмінної угоди. Так, умови, на які погодився ХАМАС, не відповідають «картині перемоги», яку хотів би представити Біньямін Нетаніягу. Так, така угода була б болісною. Але вона повернула б заручників із пекла.ХАМАС тисне на найчутливіше — колективний біль ізраїльтян, які прагнуть повернення наших хлопців. Але ізраїльські політики, схоже, цього болю не відчувають — як не відчувають і докорів сумління.Підписатися: Леонід Нєвзлін