Джерело
Повозка Leniniw | ️ Насправді теж хотілося б сказати декілька слів.🥰 Сам Мажор дуже спод...
4 970 Охват/переглядів
2025-12-14 21:50
Повідомлення №6717
❤️ Насправді теж хотілося б сказати декілька слів.🥰 Сам Мажор дуже сподобався, один з найкращих за останні часи (попри деякі невеличкі тех.трабли). Тут було все:🛑Апсети🛑драма🛑сльози🛑триумфальні клатчі 🛑й божевільні закидони. 😲 На відміну від попереднього Мажору, де переможець був очевидний, тут інтрига трималася до фіналу. Ну ви самі знаєте. 📺 Хотів би окремо респектнути Maincast, котрі проробили неосяжну роботу по організації як висвітлення Мажора в цілому, так й зокрема з організацією стріму з Арени. Ззовні ви цього не помічаєте, але це коштує дуже багато зусиль багатьох людей. Maincast знашли можливість вивезти Сеню й Гомера, котрі давно чекали на таку можливість й котрих я був радий бачити.Окремий респект продюсеру студії Олексію Воронову за роботу, яку він проробив. 🎙 Своїм кастом play-off на цьому турнірі не задоволений, впорався на 6\10. Якщо бути відвертим - дуже стресонув й перенервував, що на таких заходах зі мною трапляється рідко. Але колегам респект, вони підтримали й все зробили на найвищому рівні. ❤️ Одже, як завжди: Дякую що дивилися. Для вас від усього серця працювала студія Maincast. Почуємось!