Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Міністерство Незалежності ⚔️ 2013+
Додано 03 січ 2022

🇺🇦 Міністерство Незалежності ⚔️ 2013+

@leninfall
Кількість підписників: 526
Фото: 4,030
Відео: 1,140
Посилання: 1,170
Опис:
Українська кіберкультура військового часу. Наші волонтерські рухання: https://linktr.ee/min.volo Більше про історію спільноти можна дізнатись, але краще не треба, ми раніше були трохи крінжові, а зараз подорослішали, воюємо, хто як може.
Джерело

🇺🇦 Міністерство Незалежності ⚔️ 2013+ | Тільки-но взлетів, вже в повітрі опамʼятався, що летиш випалювати нечи...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Міністерство Незалежності ⚔️ 2013+ 🇺🇦 Міністерство Незалежності ⚔️ 2013+ @leninfall
124 Охват/переглядів 2024-08-10 20:24 Повідомлення №5096
Тільки-но взлетів, вже в повітрі опамʼятався, що летиш випалювати нечисть. Яка ж це блін чудова штука, допомагати нашій піхоті, дивишся вниз на землю, відчуваєш як ця сталева машина слухняна в твоїх руках, та ще й в таких стресових умовах. Це величезна гордість за свою Батьківщину, за своїх інструкторів, що вони довірили тобі таку дорогу та чудову машину. Це величезна гордість за льотчиків- операторів, та бортових техніків, що пліч-о-пліч йдуть в бій, допомагаючи та підтримуючи у всьому:-Командир, лівіше два. На курсі.-прийняв.-командир,уходиш вправо, візьми поправку, вліво 3.-прийняв, щось непослушна вона.-нічого, ща попадем.-Однозначно!!-командир, тримай, на курсі… -маневр!!!! Вогонь!!! -Відстріляв, ковпак закрив. -Борт порядок, уходим. -Прийняв. -Пусків не спостерігав. -Прийняв, вже за посадкою в деревах. Порядок, уходим.Як тільки ми відпрацювали, відійшли, побачили нашу піхоту,яка як тільки побачила нас, зупинились, вийшли з машини і почали нам махати прапором:-командир, як же класно, коли так зустрічають.-зараз привітаємось🫡І качнувши вертоліт пару раз вліво-вправо ми привітались і полетіли на базу.Вийшли, подякували нашій пташці, поговорили з нею, відійшли в сторону, підкурили по сигареті і такі: -та да,сьогодні щось напряжно. -Та погода дрянь, вітер сильний. -Але блять!!! Ми влучили. -Супер, хлопцям на передку стало легше.Докурили ми по сигареті, зняли з себе броню і поїхали чекати наступного завдання. Насправді, мало хто дочитає до цього місця, але хочу сказати одне- дуже і дуже важко описати та передати словами те, що ми відчуваємо там, в небі.Екіпаж машини бойової🫡