Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Міністерство Незалежності ⚔️ 2013+
Додано 03 січ 2022

🇺🇦 Міністерство Незалежності ⚔️ 2013+

@leninfall
Кількість підписників: 526
Фото: 4,030
Відео: 1,140
Посилання: 1,170
Опис:
Українська кіберкультура військового часу. Наші волонтерські рухання: https://linktr.ee/min.volo Більше про історію спільноти можна дізнатись, але краще не треба, ми раніше були трохи крінжові, а зараз подорослішали, воюємо, хто як може.
Джерело

🇺🇦 Міністерство Незалежності ⚔️ 2013+ | А взагалі давайте подумаємо про що цей канал.Колись був локальним кана...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Міністерство Незалежності ⚔️ 2013+ 🇺🇦 Міністерство Незалежності ⚔️ 2013+ @leninfall
84 Охват/переглядів 2025-11-22 15:58 Повідомлення №6718
А взагалі давайте подумаємо про що цей канал.Колись був локальним каналом міністерської тусовочки. Ми сюди навіть нюдси постили. Тільки не гортайте на початок, там крінж, наркотики, розпуста. Да ми такі. Були. Опенмайнд довбойоби. Але розумні, в нас в тусовці піейчді, всякі там науковці, датасатаністи, викладачі, фінансові консультанти, лол, наркомани, генії, геї, простолюдини, а ще ті для кого актуальні більше одної категорії з вищеописаних.Ми якби україноцентристи, але якби, самі це розумієте, україногейтери, трошки, а хто з українців ні?Блін, не люблю довгі речення.Тоді сталась повномасштабна війна і почалась волонтерка. Наші пацани пішли воювати. У нас стались втрати. Ми відкрили маленький мемно-анімешний заводик дронів і зробили їх тисячі.Потім набігли люди і мені заборонили писати жарти про порохоботів. Чомусь.Зате про діабетиків, блядь, можна.Це особисте. Перепрошую.А зараз що. Волонтерка, меми, мертва русня. Оце все.Словом: я не знаю про що точно цей канал. Тому поширюйте його.Бо так ми будемо збирати більше бабосиків.Вся волонтерка йде суто нашим, кого ми знаємо, кому це точно потрібно.Отак.Бзв: наші втрати нам болять, але русні міністри поклали більше.Я пишаюсь цією тусовкою.Амінь.