Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Міністерство Незалежності ⚔️ 2013+
Додано 03 січ 2022

🇺🇦 Міністерство Незалежності ⚔️ 2013+

@leninfall
Кількість підписників: 526
Фото: 4,030
Відео: 1,140
Посилання: 1,170
Опис:
Українська кіберкультура військового часу. Наші волонтерські рухання: https://linktr.ee/min.volo Більше про історію спільноти можна дізнатись, але краще не треба, ми раніше були трохи крінжові, а зараз подорослішали, воюємо, хто як може.
Джерело

🇺🇦 Міністерство Незалежності ⚔️ 2013+ | Можливо я дебіл, але я рахую, що люди, які виправдовують та нормалізую...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Міністерство Незалежності ⚔️ 2013+ 🇺🇦 Міністерство Незалежності ⚔️ 2013+ @leninfall
113 Охват/переглядів 2025-06-16 23:14 Повідомлення №6163
Можливо я дебіл, але я рахую, що люди, які виправдовують та нормалізують насильство відносно військових (із них не всі качки, потужні фізично хлопці, дехто пішов захищати державу, бо по іншому не могли, не дозволяла їм совість та гонор) повинні розуміти, що в українському суспільстві їм місця нема. Тому пропоную накидувати таким масово хуїв за пазуху. Збирати списки в картотеки. Щоб знали, що заклики бити/пиздити/розвалювати їбучку українським військовим не лишаються без уваги. Якщо цікаво долучитися - https://www.instagram.com/andriisenedzhuk57.Особисто мені зараз соромно за українців перед українськими військовими. Своїм відношенням українці вбивають нас. Буквально!Культура відміни — знищує таких зірок як Кевін Спейсі чи Вєрка Сердючка. Але це не означає, що не варто накидати хуїв польському вантузу від унітаза. Зараз є змога завалити єбало одному виродку. Прошу вас долучитися, і написати пару ласкавих. Все-одно з подібними підарасами третьої світової не уникнути. Щиро ваш, лейтенант Цейво.