Джерело
Діана Макарова | Собачка, кажуть в пості.Гарненька, кажуть.Люди, поганці, викинули.Серц...
1 200 Охват/переглядів
2024-10-16 14:54
Повідомлення №1849
Собачка, кажуть в пості.Гарненька, кажуть.Люди, поганці, викинули.Серце завжди розривається, коли я бачу такі оголошення. Але не дзвонимо, не забираємо. Бо ми самі живемо в селі, і наші ліміти іноді бувають вичерпаними. Кутова хата, розумієте. То те, то се прибивається. Самі іноді волаємо - собачку, кажемо, підібрали, люди добрі, всиновіть, бо нам якось забагато!... але я про інше. Собачка ось на мусорці, пишуть люди пост. Ми, кажуть, забрати не можемо, але дамо крапочку, де вона лежить біля мусорки. Приїздіть, люди добрі, заберіть. І, до речі, стерилізація обов'язкова!І це останнє добиває. Гей, людино добра, що написала пост. Ти, конєшно, молодець, що на собачку звернула увагу, фото зробила, пост написала, готова дати крапочку місцезнаходження.Але де в тебе вистачає совісті ще диктувати майбутнім добрим людям, що їм робити з собачкою?... ми, якщо що, за стерилізацію. Але, людино добра, можливо, ти сама підбереш ту собачку, стерилізуєш і почнеш прилаштовувати, коли вона не в мусорці, а вже в тебе в квартирі? Що, нікуди забрати? Розумію. А командуєш тоді чого?До речі, собачка дійсно класна. Дати крапочку?