Джерело
Лебедин INFO | Волейболісти з Лебедина виступили на турнірі «Міст єдності» у Сумах7 б...
353 Охват/переглядів
2026-03-08 11:14
Повідомлення №28131
Волейболісти з Лебедина виступили на турнірі «Міст єдності» у Сумах7 березня 2026 року в Сумах відбувся волейбольний турнір «Міст єдності», який зібрав любителів цієї гри з різних громад. Захід організувала громадська організація «Арена Відпочинку» у партнерстві з міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та ГО «Захист Держави» за підтримки Сумської міської ради.У змаганнях взяли участь команди із Сум, Конотопа та Лебедина. Турнір об’єднав спортсменів та прихильників волейболу, а на майданчику панували спортивний азарт, командний дух і дружня атмосфера.Місто Лебедин на турнірі представили дві команди — «Лебедин Сіті» та «Лебединська кавабанга». Наші волейболісти продемонстрували згуртовану гру і виходили на майданчик із бойовим настроєм, грали до останнього м’яча та не втрачали віри у перемогу навіть у складних моментах.За підсумками турніру серед десяти команд-учасниць обидві лебединські команди — «Лебедин Сіті» та «Лебединська кавабанга» — увійшли до п’ятірки найкращих.Бажаємо нашим спортсменам нових перемог, яскравих матчів та ще вищих досягнень!