Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - козіблог
Додано 14 лип 2024

козіблог

@lazyyblog
Кількість підписників: 1 523
Фото: 3,920
Відео: 237
Посилання: 435
Опис:
співпраця: @cozylinaw мама ютуб каналу — https://youtube.com/@cozylina1109 inst: cozyylinaa

👥 Кількість підписників

1 523
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -3
Середній/Місяць:: -28

📊 Кількість повідомлень на день

1.3
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 0.6
Середнє за день: 1.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,220 26-04-02 06:18
Я впевнена, шо обрати на роль Снейпа максимально не підходящого актора це просто геніально і ви не переконаєте мене. З перших фільмів Снейп був негативним персонажем, якого всі мали ненавидіти і не довіряти йому аж до останніх фільмів. Власне, так і було і всі в повітрі перевзувались з кожним новим фільмом щодо Снейпа як персонажа, який відіграє ДУЖЕ важливу роль у сюжеті. Тобто ми МАЛИ його ненавидіти, щоб його лінія СПРАЦЮВАЛА так, як треба. Щоб відчувати ще більше емоцій і болі в кінці від усвідомлення того, що ми весь час не розуміли його. Ми не маємо любити Снейпа з самого початку, не маємо захоплено спостерігати за вибором актора і наділяти його статусом хорошого хлопчика з першого сезону, бо це буквально зруйнує один з основних поінтів сюжету, який колись розʼєбав нас в пух і прах.Тому так, обрати актора, якого всі будуть ненавидіти (як і Снейпа у всесвіті ГП кста) це - геніально. Бо навіть знаючи кінцівку цього персонажа, ви його не приймаєте зараз і це ПРАЦЮЄ.З часом всі всеодно звикнуть до нової версії Снейпа і почнуть проникатись його історією так само, як колись ми поступово проникались «оригінальним». Бо через років так 6-7 більшість глядачів все менше і менше порівнюватиме серіали з фільмами і сприйняття цього персонажа повністю зміниться, незалежно від того хочете ви цього, чи ні. З маркетингової точки зору це теж 🔥, бо обговорень навколо серіалу не стихає. І кожен, хто просто проходить повз має висловити свою щиру думку, щодо цього ЖАХУТому так, я буду в дуже маленькій команді людей, які не проти такого вибору Снейпа і я вже чекаю, як вони його розкриють. Дуже сподіваюсь, що я вгадала поінт творців серіалу і вони дійсно зроблять все дуже грамотно і ми отримуємо ще одну іконічну версію Снейпа, який переживе той самий перехід від ненависті до кохання за декілька сезонів
👁 626 25-10-03 11:41
🐱ЛОТЕРЕЯ🐱ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР!- Автономні дизельні обігрівачі - Сіткомет Чим більше квиточків тим краще. Після кожних 100 квитків ми будемо додавати нові призи, щоб вам було цікавіше. Кількість призів залежить саме від вас!УМОВИ УЧАСТІ1️⃣. Надіслати кошти на банку:https://send.monobank.ua/jar/4CKo8JcARR💳Номер картки банки5375 4112 0757 07681 квиток = 25 грнКількість квитків необмежена!Більше квитків - більше шансів!2️⃣. Надіслати скриншот-підтвердження оплати під цим дописом (щоб видно було час), і ми напишемо ваш номерок.Донати, зроблені раніше та оплати за лоти не рахуються! 🌟ПРИЗИ🌟1- Yang Jian model kitШарнірна оригінальна фігурка Є детальна інструкція по збірці, має знімні обличчя, руки і крутого вовка.2 - Набір з 8 томів манги3 - Ліцензійний запакований блайнд бокс 4-Книга від Ніла Ґеймана, який за словами Стівена Кінга є "криницею історій".🐈‍⬛5 - Великий ліцензійний чібік по яскравому тайтлу Oshi no ko6 - Культовий Shonen Jump з Наруто на обкладинці! Англійською мовою😁7 - Шеврон який нам надали військові з 93 ОМБр!🦅8 - Набір по Наруто: Декоративна зброя, пов'язка для косплею і листівка.9 - 4 комікси-сінгли по культовому мультику10 - Картина на холсті "Міку-Сакура"11 - Райсько смачні гарбузові цукати від @panna_Irina2 пачки по 250грамЗА КОЖНІ 100 КВИТКІВ ДОДАЄМО НОВИЙ ПРИЗ. Тобто чим більшу суму зберемо тим більше буде призових мість.😁Переможці обираються рандомно. Кожен переможець може отримати лише 1 приз, щоб подарунки отримало більше учасників. 🐈‍⬛БУДЕМО ДУЖЕ ВДЯЧНІ ЗА РЕПОСТИ І РОЗПОВСЮДЖЕННЯ! ДЯКУЄМО!🐈 ЗВІТИ🐈 офіційне волонтерство#розіграш#лотерея
👁 478 25-06-09 07:52
Коментую цей цирк виключно через те, що я раніше висловлювався щодо колаборантки Алхім і хочу я того чи ні, я вже в цій «темі».По-перше, до цього відео Раміни в такому форматі я ставлюся край негативно. Це чисто хайп. І так, давши майданчик колаборантці, ви легалізуєте її.Мені бридко на початку чути слово «конфлікт». Бо «конфлікт», це на дорозі з кимось посваритися, чи ще десь. А от державну зраду, колаборантську діяльність з глорифікацією ворога треба називати своїми іменами. Це відео зробило гарну послугу Алхім в контексті її перевзування. «Дівчата посварилися, але я все пояснила». Від цього блювати хочеться. Бо ще раз. Це не чиясь там побутова сварка. Ця бичка просуває російську пропаганду та знущається з української культури. І у воюючій країні за це має наставати реальна кримінальна відповідальність, а не якийсь розбір за столом блогерів.Власне по Алхім нічого нового. Вона продовжує по бичачі відстоювати свої проросійські бичачі права. Вона державна зрадниця, яка публічна виправдовувала та глорифікувала ворога, за це має настати покарання, крапка.Я прекрасно розумію вайб цього відео і його задачі - це приглушити скандал, показати, що є «діалог» за столом і все дуже так мило. Це все в інтересах цієї тварі, щоб вона раптом не опинилася з підозрою у державній зраді та як наслідок в тюрмі. Це все робиться в тандемі з поліцією та Службою безпеки України, якім мало б бути соромно за розіграш цього цирку. Ну якщо у вас блогерки мають можливість відкатувати й казати, який кримінальний злочин пробачати і як з нього виходити, то з внутрішньою національною безпекою у нас просто дно…Хочу вам всім лише нагадати, що державна зрада не має строку давності, відповідно і ця повія і всі, хто зараз розвалюють по ній провадження, рано чи пізно понесуть відповідальність!
👁 390 24-08-06 22:42
шановні блогери, не зазнавайтесь у своїх можливостях. якщо ви не великі волонтери, не воюєте і не робите ніхуяшеньки для збереження цієї країни, окрім донатів, які збираєте з аудиторії, а потім біжите рекламувати казино і радісно волати, що кидаєте щей з особистої картки донат, то не треба вважати себе «человеком поболее» ваш обовʼязок як інфлюенсера працювати на збереження, існування нашої країни та культури. ви маєте ОБОВʼЯЗОК спілкуватись у інфопросторі українською, бо ви надаєте послугу своїй аудиторії. інакше нахуй ви кому треба зі своїм контентом, який створений не для українців? живете в україні, збиваєте гроші на рекламі з українців, жируєте та ловите кайфи за бабки з казино і маєте наглість приходити на шоу і відкривати свій пиздак, складаючи слова в російськомовне бекання? і я серйозно кажу, що ок - спілкуйтесь дома якою заманеться, але не треба робити цього в публічному інфопросторі, щирі ви мої. Якщо ви такі не лицеміри і за щирість, то пропоную знімати сторьки, як срете на унітаз. буде вам нова щирість)