Джерело
lawyer for NGOs | Для тих, хто до нас звертається за юридичними послугами. Я вас ПРОШУ -...
384 Охват/переглядів
2024-08-06 16:53
Повідомлення №2023
Для тих, хто до нас звертається за юридичними послугами. Я вас ПРОШУ - УМОЛЯЮ, будь ласка, не грайтесь -в оце "так, ми згодні" -" ні, ми не згодні". Будете послані. Фахівців у мене МАЛО, щоб знайти фахівця, його ще навчити/довчити, випустити у роботу треба дуже багато часу. Роботи ДОФІГА. У нас план на кожного з команди на кожен день розписаний десь до середини вересня. І це я ще не всі договори впустила у хід, деякі клієнти висять - чекають поки з ними укладуть договір. А ще паралельно якійсь тендери. А ще десь нас залучають як експертом/спікером. А це я ще не відпочивала у цьому році. І вихідні практично сиджу у роботі (ці теж). І зараз теж сиджу ще не закінчила. Розумієте? І ось є клієнт - який замість того, щоб того, щоб зробити те, що ми йому сказали, подати ті документи, що ми підготували, він робить інше. Ми кажемо - соррян, це не наші помилки, підготувати пакет документів, пояснити реєстратору, що ти тупанув, це час. Щоб виправити твої помилки оплачуй 1500 грн ціна за весь пакет - ось буде робити помічник, він пожалів вас, погодився на таку ціну. Я взагалі беру 100% ціни всього пакету у таких випадках - 3500 грн, бо не мій гемор. Помічник пожалів - поставив ціну навпіл. Радійте.Якщо лікар сказав їсти цю таблетку, ти зїв іншу, то хто тобі доХтор....Ніт, приходить ця НГо та починає, будемо платити - ніт не будемо. Будемо - не будемо. Будемо - не будемо. Будемо - не будемо... Ти сидиш така втомлена, знаєш, що ось у інших чатах є нормальні клієнти, які чекають своєї черги, а тут виносять мізки.Коротше ми виправили в рамках того, що клієнт визнав помилками, і попрощались...БУДЬ ЛАСКА, милі НГО, повірьте, ми не беремо багато - якщо ми кажемо 3500 за пакет реєстраційних документів - це ж не 1 протокол, це ще протоколи про скликання Загальних зборів, які теж можуть реєстратор захотіти перевірити (у мене була така практика, бо процедуру він має право перевіряти) + купа додатків...Коли починаєте виносити мізки - милі мої, я знаю, як роблять інші. Тому якщо ви вважаєте, що наші ціни кусаються, не приходьте. Якщо ціну кусаються, але ви дуже хочете, просто попросіть про якісь пільгові умови/акцію.АЛЕ НЕ ТРЕБА мені доказувати, що ціна не коштує,і ви САМІ МОЖЕТЕ КРАЩЕ...цікаво, у лікаря на операції ви теж так себе ведете? ніт? ааа, ну понятно...краще пожаліти копійку з хорошим юристом? ну тоді втратите дуже багато з поганими) Ще хтось ото буде мені нерви трепать - не готова вас терпіти...Якби ви бачили рівень юристів/бухів, що я бачу на ринку праці, це жесть...я НЕ знаю з кого обирати у команду - дуже низький рівень освіти на ринку праці...тому я не готова своїх фахівців, в яких я стільки вкладаю свого часу/знань, давати вам, якщо ви виносите мізки "буду платити - не буду платити". ..Не будете платити? Ну окей...1 раз я сама оплачу своїм фахівцям їх роботу з власного карману - але потім вас бачити не захочу ніколи, як клієнтів.