Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - lawyer for NGOs
Додано 14 лип 2024

lawyer for NGOs

@lawyer_for_NGOs
Кількість підписників: 1 455
Фото: 53
Посилання: 151
Опис:
Юридична та бухгалтерська допомога волонтерам та неприбутковим організаціям (громадським обєднанням, благодійним та релігійним організаціям тощо)
Джерело

lawyer for NGOs | ️Зверніть увагу, що по курсам "Для керівників неприбуткових організаці...

Логотип телеграм спільноти - lawyer for NGOs lawyer for NGOs @lawyer_for_NGOs
170 Охват/переглядів 2026-04-10 08:45 Повідомлення №3307
‼️Зверніть увагу, що по курсам "Для керівників неприбуткових організацій" та "Для бухгалтерів неприбуткових організацій" Правового інкубатора 2026 року внесли зміни на прохання учасників курсів📆Підтягнули графік - бо учасники попросили, щоб на липень не було навчання. Тепер є навчання частково на червень (поки залишили, потім спробуємо і червень звільнити). 🤝Питання графіку/програми ми завжди узгоджуємо з учасниками. Підлаштовуємось під учасників. 🕰Зараз ще є прохання окремих учасників поставити пізніше навчання по керівникам, десь увечері. Це питання поки на голосування у чаті організаційному стоїть. Якщо більшість учасників підтримує пропозицію, то змінимо також години. 🥹На жаль, все одно залишаються незадоволені, але у цьому випадку не можемо підлаштуватись під кожну окрему особу, бо у нас багато учасників. 🤗Крім цього щодо питань, що виходять за рамки тем менторства ми почали проводити колективні консультації, коли учасники можуть об'єднатись по якійсь темі, і ми проводимо вже окремо для них консультацію. 👉Зараз 6 учасників об'єднались по 500 грн - замовили 3 годинну колективні консультацію (1 год = 1000 грн це пільгова вартість консультацій для учасників ПІ 2026). 👣Наскільки можемо ми йдемо на зустріч особам, які прийшли вчитись до нас ‼️Зауважимо, що ми відкрити до тих, хто приходить ЗА ЗНАННЯМИ!☠️А тих, хто за хайпоми приходить, то жодних пільгових вартостей та жодних поступок. 🤷‍♀️На жаль, такі дивані критиканти та боти будуть завжди. Ми не зможемо підлаштуватись під них та стати для них хорошими. Нагадуємо, що навіть Ісус колись отримав хейт та ненависть за свої хороші вчинки. А куди нам до нього) https://docs.google.com/document/d/17YI4ZCPgoFrsR2_cQKDkdTDwiPbzZsOO/edit