Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - lawyer for NGOs
Додано 14 лип 2024

lawyer for NGOs

@lawyer_for_NGOs
Кількість підписників: 1 455
Фото: 53
Посилання: 151
Опис:
Юридична та бухгалтерська допомога волонтерам та неприбутковим організаціям (громадським обєднанням, благодійним та релігійним організаціям тощо)
Джерело

lawyer for NGOs | Ви пишете про піздюлі, що роздає помічнику🤷‍♀️Так, коли ти молодий фах...

Логотип телеграм спільноти - lawyer for NGOs lawyer for NGOs @lawyer_for_NGOs
400 Охват/переглядів 2026-01-08 18:13 Повідомлення №3078
👀Ви пишете про піздюлі, що роздає помічнику🤷‍♀️Так, коли ти молодий фахівець, доводиться працювати на "диплом"😂Звісно, можна включити оце "мої кордони" та все модне таке‼️Але тебе молодого фахівця НЕ зобов'язаний НІХТО вчити💸Це мають вчити вузи, які з кожним роком піднімають вартість, але часто юристів вчать відірваної від життя теорії🤷‍♀️І виходять оці юристи, провчились 5-7 років, а самостійно створити документ не можуть, бо не було за ці роки жодної практики🤝До речі я сама заочниця, і більше поважаю тих, хто одночасно з навчання з перших курсів йде працювати📝Оці хоча б очі не відкривають від слів "первинний документ" чи щось подібнеЯ категорично не беру у помічники та відмовляюсь передавати знання та свій досвід тим особам, які хочуть "навчатись без болі" 😎У мене немає страху перед тим, що хтось мене назове "деспотом" чи "токсиком"🕰Але витрачати час на тих, хто приходить з вузів нульовим та ще вимагає до себе вельмишанобливе ставлення, - соррі не буду ‼️такі юристи віддали свої кошти невідомо за що, а тепер чомусь я маю вкласти у їх голови знання та досвід за пару років за усіх викладачів вузу?🦾Я то можу, але буде боляче - будуть піздюлени🧗‍♀️Треба буде лізти до знань та досвіду як на гору😂Це ринкова система. Колись мені, ще молодому юристу, казали, що "юристи не роблять собі конкурентів", тому якщо комусь юрист передає свої знання та досвід - це треба дуже дуже дуже цінувати. 💣Тому я спокійно відношусь, що комусь бомбит слова "я дала піздюлені помічнику"😜Хай цей хтось чутливий обговорює мене. А помічник тим часом соплі витирає та вчиться. І колись то навчиться.😁Я до речі своїх "суворих" керівників юристів хорошо памятаю та дуже вдячна. ☠️Вірьовкіна Лілія, яка не боїться у цьому чутливому та модному світі бути токсиком та деспотом)