Джерело
lawyer for NGOs | Чи треба нам ще юристи/бухи та помічнику у команду?" - ТАК. "Які ви кр...
521 Охват/переглядів
2025-02-05 11:24
Повідомлення №2347
"Чи треба нам ще юристи/бухи та помічнику у команду?" - ТАК. "Які ви критерії до них ставите?" Це люди, які готові бути у постійному навчанні, розуміють, що продаються саме знання, тому згідні їх підвищувати. Люди, які приходять на роботу не для того, щоб врятувати від сімейних проблем, чи поспілкуватись. Бо робота - це не про друзів чи не про психотерапевта. Не про ігри. І точно не про владу. Людина має хотіти заробляти. Посправжньому. Інколи люди кажуть, що хочуть кошти, але на практиці займають робочий час не роботою, щоб отримати кошти, а іншими вторинними інтересами. На співбесіді часто чую "я хочу 100 тис" - відповідаю "буде десь реально 50-60, якщо працюватимеш". Потім дивлюсь - плітки, маніпуляція, ігри. Не робить, а задовольняє психологічні потреби... Повірьте, керівник це відчуває.Особливо, якщо він працює нарівні...А ще..Мені треба людина, яка як глина, яка дає мені з себе виліпити експерта. Я виліпити зможу - не сумнівайтесь. Так, це інколи боляче. Тут чим більше супротив - тим більше болі. Якщо людина прийшла реально за коштами, вона дасть з себе зліпити фахівця, бо розуміє, що я їй +++ її ціну. Але більшість знову витягають оці внутрішні проблеми з душі - і починається "хто у домі хазяїн". А тут не може бути навіть питання. Хто вам дає кошти - той і має ставити останню "крапку". Колись я не розуміла цієї фрази "керівник прав, навіть коли не прав", зараз зрозуміла її через особистий досвід. Так, я щодо деяких осіб використовувала штрафи, бо бачила, що прохання не працюють. Тому за психікою мені треба глина, щоб з меншими емоційними зусиллями можна було передавати знання та досвід..І тут не про бажання управляти (дуже багато думає, що я рвусь до влади). Ніт, навпаки, я готую команду, щоб піти у декрет. Тому готую Дмитра до того, щоб бути лідером цього дійства, інших - до того, щоб вони без мене змогли працювати командою, без емоційних трясків, без хитрощів у команді, якісно та у дедлайни... Ось такі мені треба люди у команду. А вік, зовнішність, стать, дипломи та сертифікати, орієнтація, вага та інше - мені на це ПОХ