Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - lawyer for NGOs
Додано 14 лип 2024

lawyer for NGOs

@lawyer_for_NGOs
Кількість підписників: 1 455
Фото: 53
Посилання: 151
Опис:
Юридична та бухгалтерська допомога волонтерам та неприбутковим організаціям (громадським обєднанням, благодійним та релігійним організаціям тощо)
Джерело

lawyer for NGOs | Чому ваш курс 2024 року 2500 грн коштував, а 2025 року 20 тис?1. Це ку...

Логотип телеграм спільноти - lawyer for NGOs lawyer for NGOs @lawyer_for_NGOs
425 Охват/переглядів 2025-01-11 14:54 Повідомлення №2277
Чому ваш курс 2024 року 2500 грн коштував, а 2025 року 20 тис?1. Це курс практичний, без презентацій, а з роботою по вашим документам (тобто наданими учасниками курсу)При чому кожен учасник має можливість пропрацювати мін 1 документ.2. Курс 100 годин, тобто 1 год - 200 грн3. Ми знаємо свій професійний рівень. На даний момент ми кращі в Україні по якості документів, що готуємо для неприбуткових, тому постійно по цьому напрямку виграємо тендери.4. Нам не треба багато людей на курс. Звісно, можна було зробити курс 2500 грн та знову набрати сотню людей, але нащо? Велика кількість людей на тренінгах знижує якість. У цьому році орієнтуємось на кількість до 40 учасників.5. Якщо у вас нема коштів, ми даємо пільгові умови.Ті, хто отримали сертифікати курсу Правовий інкубатор 2024, мають право записатись зараз на курс 2025 року по вартості 2500 грн. Умова діє ще 1 тиждень, тому не зволікайте.Ще плануємо розіграти 1 місце на курсі. Слідкуйте за нами.6. Якщо вам дорого, погано, тут ображають вас тендітних бубочек, на ринку України є інші курси.Немає таких якісних? Або там скопійовано з наших та ще дорожче? Ну тоді повертаємось до питання, чому вам тут не ок? Все у вашій голові. 7. Не треба розповідати про війну. Саме тому ми тут та допомагаємо. А нам до речі не допомагають донори та грантодавці.І ми з вами по одній вулиці ходимо, від одних ракет ховаємось, і так само живемо часто без світла.Тому ваші доводи про війну можете розповідати яким то крутим експертам з ЄС, які приїздять вас вчити (не маю нічого проти, але їх рівень життя краще, оплата вище, але часто матеріал їх тренінгів не відповідає реаліям укр життя)Тому не нити, не кидати у нас каміння, а підтримувати треба