Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - LATERAL | Формула 1🇺🇦 Україна
Додано 14 лип 2024

LATERAL | Формула 1🇺🇦 Україна

@lateral_formula1
Кількість підписників: 7 179
Фото: 9,610
Відео: 1,130
Посилання: 9,870
Опис:
🇺🇦 Найбільше спорт медіа у TG – @lateral_ua Формула-1 📬 Співпраця: @scorp_ads 🕹 Admin: @nubuvaye
Джерело

LATERAL | Формула 1🇺🇦 Україна | ️Херберт вважає, що у Кімі Антонеллі зараз можуть бути кращі стосунки ...

Логотип телеграм спільноти - LATERAL | Формула 1🇺🇦 Україна LATERAL | Формула 1🇺🇦 Україна @lateral_formula1
2 910 Охват/переглядів 2026-04-21 09:53 Повідомлення №11011
⚡️Херберт вважає, що у Кімі Антонеллі зараз можуть бути кращі стосунки з Тото Вольффом, ніж у Джорджа Расселла Колишній пілот Формули-1 вважає, що це лише додає тиску на британця на тлі короткого контракту та чуток навколо можливого інтересу до Макса Ферстаппена. Єдиний спосіб для Расселла змінити ситуацію — стабільно видавати результат і не допускати помилок.«У Джорджа договір всього на один рік, і часом неприємно відчувати, що Кімі — лідер. До того ж ходять усі ці чутки про Макса [Ферстаппена]. Єдиний спосіб запобігти цьому — виграти чемпіонат. Джордж повинен старанно працювати у своїй маленькій екосистемі, щоб переконатися, що він робить все правильно для всіх, щоб усі думали: «Ми довіряємо йому. Він надзвичайно надійний і нам потрібний».Йому треба постаратися переламати ситуацію, щоби повернути собі авторитет у команді. Кімі — висхідна зірка, і, мабуть, у нього стосунки з Тото трохи кращі. Джордж, можливо, відчуває це, але іноді це навіть на краще. Він може подумати: «До біса, я доведу, на що здатний. Я обійду твого протеже».Іноді так буває, і саме тому гонщик має взяти відповідальність за своє становище. Він повинен докласти всіх зусиль і постаратися схилити ситуацію на свою користь, уникаючи помилок, які ми бачили в Японії та про які згадав Тото. Таке не повинно повторюватися» 🏎 LATERAL | Підпишися на найкращий канал про «Формулу-1»