Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - LATERAL | CS2 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

LATERAL | CS2 🇺🇦

@lateral_cs
Кількість підписників: 7 086
Фото: 12,800
Відео: 3,260
Посилання: 14,700
Опис:
❗️Щоб відкрити канал з «TikTok» -> три крапки справа зверху -> відкрити в браузері 🇺🇦 Найбільше спорт медіа у TG – @lateral_ua 📬 Співпраця: @scorp_ads 🕹️ Head: @nubuvaye
Джерело

LATERAL | CS2 🇺🇦 | Ми провели інтерактивне опитування серед про гравців: яку мапу вони б ...

Логотип телеграм спільноти - LATERAL | CS2 🇺🇦 LATERAL | CS2 🇺🇦 @lateral_cs
1 800 Охват/переглядів 2026-04-06 18:13 Повідомлення №15094
🇺🇦 Ми провели інтерактивне опитування серед про гравців: яку мапу вони б хотіли побачити 8-ою у мап-пулі на FACEIT? 🇸🇪 fear: Не граю FACEIT, дуже рідко, так що байдуже.🇺🇦 headtr1ck: Хотів би щоб додали Train, це є гарною ідеєю.🇩🇰 St0m4k: Додати назад Train, це дійсно круто мапа, я дуже любив її та бажано прибрати Inferno.🇸🇪 cairne: Vertigo би додав. Класна мапа.🇩🇰 yxngstxr: Мені байдуже, яку мапу вони додадуть, але FACEIT повинні змінити, щоб було можливо поставити в чергу 3 мапи, а не цілих 5.🇺🇦 j3kie: Оновлення ху*ня, там повинні бути мапи, які знаходяться в офіційному мап-пулі.🇨🇿 MoDo: Немає значення для мене.🇸🇪 jackasmo: Vertigo би хотілось як 8 мапу, моя улюблена карта була завжди. На FACEIT взагалі топчик, бо можна соло катки тащити.🇸🇪 xKacpersky: Хотів би, щоб додали Vertigo. Люблю цю мапу.🇧🇷 slaxz-: Я думаю, що це має бути просто поточний пул карт, на яких грають на PRO-сцені.🇸🇪 Br4tkO: Я би додав Train, на фейситі особисто мені, тяжко грати Inferno & Overpass, це карти, де треба разом шось робити, мутити, а трейн можна і соло закерити, та ще й Nuke є в пулі, більшість людей просто не вміє його грати, а бувають дні, де впадлу комусь по мікрі розповідати. Звучить прикольно 8 мап, але як воно буде — треба потестити. 🇺🇦 LATERAL | Inst | TikTok