Повідомлення telegram каналу - @landpartisanen

Логотип телеграм спільноти - Земельный партизан 2021-06-01

Земельный партизан

Кількість підписників:
3704
Фото:
563 
Відео:
41 
Посилання:
67 
Категорія:
Новини та ЗМІ
Опис:
Вітаю! Коротко про себе - Земельний Партизан. Веду підривну діяльність із фашистами в сфері земельних відносин. Партизаню здебільше в Києві, навколо Народного Ополчення,3, але буває, що вибираюся в регіони. Листування - dyakovpidaras@protonmail.com

Канал Земельный партизан - @landpartisanen - №820

У коментарях до вчорашнього посту люди згадали Закарпатський ГУД та його керівницю Свєту Бокшу.
Пишуть, що Свєта ще та скупердяйка. Розписує собі та своїм приближеним особам по 300 % надбавок та премій. А простим працівникам – дулю з маком.
Що тут сказати, останнім часом до Бокши питання виникають не тільки у її підлеглих, яким платять голі оклади.
Зрозуміло, що через війну Закарпаття стало популярною територією для релокації підприємств, будівництва зерносховищ та іншої різної логістичної інфраструктури. А ще на території області є державні сільськогосподарські підприємства, що мають у постійному користуванні значні площі земель.
Земля у західних регіонах зараз на вагу золота. Але, на відміну від сходу та півдня України, там її не так багато. Тож будь яке тєлодвіженіє із державною землею відразу стає предметом активних спекуляцій.
Почнемо з того, що, виявляється, будь-які накази по розпорядженню землями, що видаються обласними управліннями, мають бути погоджені Держгеокадастром.
Є таке доручення Завадського. Не зрозуміло правда, яка норма закону дозволяє Завадському таке вимагати від областей, але то інше питання.
І так, є на Закарпатті таке державне підприємство «Червона зірка». Дивно, що досі не декомунізували. Підприємство банкрут, більше 10 років ніякої діяльності не здійснює. Але у постійному користуванні має більш ніж 3000 га на території Закарпатської області. Це ну просто офігенні площі для цього регіону. Тому не дивно, що за ці землі почався справжній піздоріз.
У цьому році прокинулась сільська рада, на території якої знаходять землі цього підприємства. Звернулись до суду, щоб припинити право постійного користування та передати землі в комунальну власність, бо підприємство не платить в місцевий бюджет земельний податок і взагалі по суті припинило свою діяльність.
А ще сільська рада боїться, що руками Закарпатського Держгеокадастру землі підприємства передадуть іншим людям.
Виявляється, у 2022 році Закарпатська ОДА утворює своє ДП з назвою «Добробуд». Створено підприємство для будівництва різних «добрих» об’єктів. Але чомусь у цьому ж році ОДА проводить закупівлю послуги на проведення інвентаризації земель ДП «Червона зірка».
Тут виникає багато питань. Чому до 2022 року Закарпатський ГУД не провів інвентаризацію цих земель? З якого боку ОДА до питання інвентаризації с/г земель?
Відповідь стала вимальовуватись, коли Закарпатський ГУД почав генерувати якісь накази, щоб вилучити землі з постійного користуванні ДП «Червона Зірка» та передати у користування ДП «Добробуд».
Саме цікаве в цій історії, що ситуацію на контролі тримає особисто Люда Шемелинець. Воно то зрозуміло, дуже ласий шмат землі на кону. Руками Держгеокадастру Шемелинець скасовує накази, що стосуються муток із закарпатською землею.
Але є інформація, що історія з Червоною зіркою вже скоро отримає своє продовження.
А поки уважно спостерігаємо, чи відсторонять у найближчий час Бокшу від посади або взагалі звільнять.
Бо у Закарпаському ГУДі має бути ручний керівник, що буде виконувати вказівки не обласної адміністрації, а особисто Шемелинець.

11200
23-08-17 17:10