Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Земельный партизан
Додано 01 чер 2021

Земельный партизан

@landpartisanen
Кількість підписників: 3 313
Фото: 563
Відео: 41
Посилання: 67
Опис:
Вітаю! Коротко про себе - Земельний Партизан. Веду підривну діяльність із фашистами в сфері земельних відносин. Партизаню здебільше в Києві, навколо Народного Ополчення,3, але буває, що вибираюся в регіони. Листування - [email protected]
Джерело

Земельный партизан | До Києва з'їжджаються на ковьор начальники головних управлінь Кадастру...

Логотип телеграм спільноти - Земельный партизан Земельный партизан @landpartisanen
5 600 Охват/переглядів 2023-03-01 08:10 Повідомлення №803
До Києва з'їжджаються на ковьор начальники головних управлінь Кадастру. Тільки їдуть вони не до Серьожі, а на прийом в Міністерство, щоб вигребти наганяя від Шемелинець.Спитаєте, за що саме. Справа в тому, що Людмила Миколаївна хоч і в Міністерстві, а думками та душею завжди з Кадастром. Все її не полишає ідея швидше запустити пілотний проект реєстрації ділянок землевпорядниками.На цей раз придовбалась, що по областям великий відсоток відмов в реєстрації. Тема розганяється як раз під запуск пілотного проекту для кращого контрастування. Типу кадастрові реєстратори - то є неконтрольоване, самостійне в прийнятті рішень зло, від якого треба здихатись.Ніяк не допетрають колишні керманичі Кадастру, що причиною великої кількості відмов в реєстрації і є як раз всіма облюблена та розпіарена екстериторіальність. Бо реєстратору з Волині краще бути звільненим з цього болота, ніж бути фігурантом кримінальної справи за незаконну реєстрацію ділянки десь біля Одеси чи в Київській області, де обов'язково вилізе чи старий держ.акт, чи вода, чи ліс, чи землі оборони, про які реєстратор з іншої області навіть гіпотетично знати не міг.І на останок. Кажуть, Шемелинець буде наполягати на звільненні реєстраторів, що мають велику кількість відмов та псують їй статистику.Дивлячись на всю цю свістопляску не зрозуміло тільки одне - хто в нас зараз Міністр?В кріслі наче Сольський, а по факту кругом Шемелинець.