Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Лабораторія
Додано 06 гру 2025

Лабораторія

@laboratoryua
Кількість підписників: 12 141
Фото: 5,000
Відео: 57
Посилання: 2,220
Опис:
Знаємо формулу корисних книжок📚 Замовити книжки ➡️ https://laboratory.ua/
Джерело

Лабораторія | Не закохуйся, Єво! - Альона РязанцеваМоя оцінка: ★★★★★Тепер шанси на х...

Логотип телеграм спільноти - Лабораторія Лабораторія @laboratoryua
2 480 Охват/переглядів 2026-01-21 16:53 Повідомлення №4782
Не закохуйся, Єво! - Альона РязанцеваМоя оцінка: ★★★★★Тепер шанси на хепіенди падають пропорційно до частоти нових ракетних атак. Спочатку я поставила 4 зірочки (бо мені не сподобався фінал і я пів дня ходила бубніла, як стара буркотлива бабця). Але які 4 зірочки, якщо вперше за декілька місяців я читала щось зі справжнім захватом - тероризуючи всіх подруг, сміючись, плачучи та залишаючи нотатки ручкою на полях, плануючи перечитати книжку ще раз, а може, і не раз?🗺 Це дуже щира, зворушлива та реалістична історія про наше сьогодення.Про жінку, яка через окупацію втратила дім, роботу та все, що робило її нею. Про чоловіка, розчарованого тим, що пройшовши АТО та втративши ногу, він змушений спостерігати, як нашим хлопцям треба звільняти ті ж самі території, але тепер вже без нього. Про дідуся, який евакуювався з Луганщини, але досі мріє про повернення додому. Про тих, хто похований під синьо-жовтим стягом. Про тих, хто з кожним новим обстрілом втрачає частку людяності. Про тих, хто скрізь почувається гостем - чужим, непотрібним, зайвим. Про тих, хто відчуває провину за найменші радості, коли навколо - один нескінченний теракт. Про тих, хто вважає, що розпочинати стосунки під час війни - це божевілля. І про тих, хто достатньо сміливий, аби закохатись під акомпанемент повітряної тривоги. Я не прочитала цю книжку. Я її прожила. З усіх книжок #про_війну ця - одна з улюблених.Що ще мені сподобалось? гуморЯ сміялась. Вголос. Це було цікаво, дотепно і насправді смішно. 💕 любовний трикутникЯ не думала, що скажу це, але мені сподобалось, навіть якщо в процесі я пережила два напади тахікардії. Це було написано так, що я вірила абсолютно у все, що відчували, говорили та робили герої. І авторка додала достатньо напруги, щоб я спочатку не була впевнена, що Єва обере того, кого я хочу, аби вона обрала, а потім - щоб я не була впевнена, що в нас взагалі буде тут якийсь хепіенд. Нудно вам не буде, це я можу пообіцяти. добре написані герої Я думала, що в мене складний характер. А потім зустріла Єву😺 Але якщо серйозно, то я її розуміла. Як і Марка. І хоч вони часом поводились не зовсім так, як варто було б, всі їхні слова та вчинки були обґрунтовані. І, можливо, я їх не схвалювала, але повністю розуміла. Другорядні герої мені теж дуже сподобались (крім чотирьох суб’єктів, звісно). Всі неймовірно приємні, глибокі, щирі та цікаві. Я полюбила кожного з них. ❤️ сцени 18+Це було гаряче. Хімія, дотики, зв‘язок, секс. Мені все сподобалось *зашарілась*Що мені не дуже сподобалось?💫 фіналВ останніх ~20% відбулось фактично все, що могло і не могло відбутись. Тому особисто для мене в кінці книжки було забагато емоційних криз, сюжетних поворотів, драми та кліше. Я взагалі не фанатка сцен з «великими жестами», тому і тут мені таке теж не зайшло. Крім того, тільки на передостанній сторінці стає зрозуміло, чим все завершиться, а епілогу в книжці немає, тому мені не вистачило фіналу - дізнатись більше про те, як герої дійшли до того, до чого вони дійшли (що відчували, що робили, що підштовхнуло їх до прийняття рішень і так далі), більше самого фіналу (деталі-деталі) і хоча б щось про те, як все було після. Але навіть попри це книжка для мене на 5 зірочок, бо це абсолютно моя історія. І так, я буду її радити. І щось з інших книжок авторки я б теж прочитала🐸Видавництво: 🌟 Лабораторія#не_закохуйся_єво_альона_рязанцева#відгуки_chornobrova_karooka