Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Kyper News
Додано 06 гру 2025

Kyper News

@kypernews
Кількість підписників: 53 323
Фото: 13,900
Відео: 7,250
Посилання: 2,460
Опис:
По питаннях реклами @bartolomeorox Власник @jokecards
Джерело

Kyper News | ️ Без договору — але з мільйонними збитками: у «Черкасигазі» знову гуч...

Логотип телеграм спільноти - Kyper News Kyper News @kypernews
9 440 Охват/переглядів 2026-02-28 19:17 Повідомлення №28634
‼️ Без договору — але з мільйонними збитками: у «Черкасигазі» знову гучна підозра. 🗣 Ексголову правління АТ «Черкасигаз» Тамару Денисову підозрюють у тому, що компанія під її керівництвом фактично «викачувала» газ із державної ГТС без укладеного договору та без оплати.🗣 Після виключення з балансуючої групи Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» підприємство не мало чинного контракту, однак продовжило відбір ресурсу з системи Оператор ГТС України.🗣 За даними експертизи, лише за два місяці — жовтень і листопад 2023 року — було несанкціоновано відібрано понад 5,87 млн кубометрів газу. Оціночні збитки державі — 121,2 млн грн.🗣 Слідство вважає, що керівництво знало про відсутність договору, однак не припинило відбір і не уклало новий контракт.🗣 Підозру Денисовій повідомили у вересні 2025 року. Розслідування триває, справу визнано винятково складною — з міжнародними запитами та фінансовим аналізом.🗣 І це вже не перший епізод: раніше підозру отримав колишній голова правління Іван Стойков. За даними слідства, у попередні роки з державної ГТС було відібрано понад 10,5 млн кубометрів газу на 251 млн грн.Газ без договору. Десятки мільйонів збитків. І чергова гучна справа в енергетичній сфері.