Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Київ. Відгуки про заклади
Додано 14 лип 2024

Київ. Відгуки про заклади

@kyivplacer
Кількість підписників: 4 871
Фото: 1,470
Відео: 242
Посилання: 1,390
Опис:
▫️ Надіслати відгук: @kyivplacess_bot ▫️ З питань реклами: @kyivplaces_reklama_bot ▫️ Наш чат @kyivplacer_chat Посилання для друзів: https://t.me/+s0VO3XEeVvs3N2Ey
Джерело

Київ. Відгуки про заклади | Колись була відмінна точка - зараз скурвілася. Нещодавно пам'ятаю саме...

Логотип телеграм спільноти - Київ. Відгуки про заклади Київ. Відгуки про заклади @kyivplacer
759 Охват/переглядів 2026-02-16 13:21 Повідомлення №1988
Колись була відмінна точка - зараз скурвілася. Нещодавно пам'ятаю саме їх по всьому інтернету розмазали з їхньою російською мовою, та й тут додалося негативних відгуків – все відповідає дійсності. Щойно кумедний діалог вийшов з оператором, шкода я тільки кінець записала, але й там теж оборжаться можна 😂 Передзвонив він мені значить о 17:23 (у мене був поперед замовлення на хвилиночку на 18:00 доставка, зрозуміло що це свято, але ти ніби не знав раніше що так буде), і питає2. На моє запитання чи не знав він раніше, що вони завантажені - відповіді не було, зате була вимога оплатити ПРЯМ ЗАРАЗ, щоб він передав замовлення в роботу. Тобто вже підійшов час доставки, а замовлення не було в роботу навіть передане, і в принципі не було прийнято, і повідомити про це він мені вирішив за 20 хв до часу доставки. Я йому природно повідомила, що у мене коштує оплата при отриманні, і саме так мені буде зручно сплатити. На що отримала цілу лекцію про те, що «а раптом я не заберу замовлення, і взагалі кол центр працює до 22, тому в 23 вже не буде працювати кюар, а за реквізитами теж не можна, нікому буде цей платіж перевірити». Кажу добре, давайте реквізити, я оплачу до 22, поки працює колл центр. Каже ні, треба саме прямо зараз, а то не передасть у роботу неоплачене замовлення, типу раптом не заберу. Кажу так не забрати і по кюар коду можна, і готівкою, у чому тоді логіка ставити в принципі можливість оплати при отриманні, ти ж мені тільки що сказав що можна налом)) Ну тут бачити до нього дійшло що тупість якусь ляпнув, каже добре давайте до 22 🤣🤣 Ну, природно, мій 4 (Замовлення було на 18:00). Не ну в цілому зрозуміло що адмінами в сушах, як і рештою, навряд чи працюють розумні люди, які вміють планувати свої дзвінки і роботу кухні, але щоб настільки 🫠#Рол_Клаб✔️ Київ. Відгуки про заклади | Підписатися✔️ Надіслати відгук | З питань реклами