Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ✙ Київ Оперативний | Kyiv Operative ✙
Додано 14 лип 2024

✙ Київ Оперативний | Kyiv Operative ✙

@kyivoperat
Кількість підписників: 335 196
Фото: 112,000
Відео: 37,500
Посилання: 50,600
Опис:
Зворотний зв'язок: @kyivoperative1

👥 Кількість підписників

335 196
Середній/День:: -85
Середній/Тиждень:: +221
Середній/Місяць:: +505

👁️ Середній перегляд на повідомлення

41 913
Середній/День:: 45,300
Середній/Тиждень:: 42,271
ERR: 12.5%

📊 Кількість повідомлень на день

0.4
Останній день: 13
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 0.4

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Провів Ставку. Першим питанням була детальна доповідь наших військових по захисній операції, яка відбувалася цими днями, від масованого та фактично безперервного російського удару, що тривав майже дві доби. Це спеціальна терористична тактика росіян, які накопичували дрони та ракети протягом певного часу та свідомо вирахували удар таким чином, щоб його масштаб був значним та ускладнення для нашої ППО – найбільшими. Загалом у хвилях масованих атак за 13 та 14 травня росіяни використали 1567 дронів і 56 ракет різних типів. Відсоток збиття дронів у нас був 94%. Відсоток збиття ракет – 73%. Ключовий виклик – це балістика та прикриття тисяч тилових об’єктів інфраструктури й наших міст. Разом із військовими командувачами, міністром оборони, міністром енергетики та іншими залученими посадовцями детально обговорили наявні потреби наших сил захисту неба та збільшення постачання необхідного обладнання, зокрема радарів. Щодо цього були конкретні доручення Генеральному штабу Збройних Сил, Повітряним силам та Міністерству оборони України. Були доповіді й щодо влучань у різних наших регіонах: від Рівного та Франківська до Києва та Харківщини. Зараз у Києві досі тривають пошуково-рятувальні роботи на місці руйнування під’їзду житлового будинку, який був практично знесений з 1-го по 9-й поверх через цю російську атаку. Невідома доля майже 20 людей, які могли бути в цьому будинку. Станом на зараз відомо про сімох загиблих і 39 поранених тільки в Києві. Залучені всі необхідні сили ДСНС України, Національної поліції, комунальних та медичних служб. Вдячний кожному, хто допомагає на місцях ударів і рятує людей. Буду говорити детально і з нашими дипломатами щодо завдань, які є на сьогодні в пошуку ракет для ППО. Всі повинні зосередитись на антибалістичних системах та ракетах до них. Це пріоритет номер один, і від достатнього забезпечення наших сил захисту неба залежатиме, зокрема, і оцінка роботи української дипломатії в травні – червні. Доручив Силам оборони України та спеціальним службам запропонувати можливі формати нашої відповіді на цей російський удар.
#нампишутьВчора на станції метро «Політехнічний інститут» нам не дали дефібрилятор і людина померла. Біля ТЦ «Смарт Плаза» у чоловіка відбулася зупинка серця! Доки люди качали серце я побігла у метро, щоб взяти дефібрилятор - це ж база домедичноі допомоги, але працівник поліції по станції сказав, що дефібрилятор не можна виносити! У торговому центрі СмартПлаза також не було дефібрилятора! Моя подруга намагалася вибити дефібрилятор після мене, але чергова станції також відмовила, швидка їхала 20 хвилин, дефібрилятор з метро принесли вже коли швидка прибула! Незважаючи на реанімацію, чоловік помер!Навіщо на станціях метро дефібрилятор? Щоб просто висів для краси?Це показова історія про безвідповідальність, яка призвела до таких наслідків!Інструктор домедичної допомоги Наталія, яка качала серце 20 хвилин-неймовірна…. Шкода….шкода, що ми не врятували життя. Для тих, хто буде писати, що можна обійтися без дефібрилятора і я якось неправильно виклала інформацію скажу, одне! Я не лікар, я проходила курси тактичної і домедичноії допомоги і знаю алгоритм надання допомоги, вмію навіть використовувати дефібрилятор! Але дивіться на ситуацію під іншим кутом - людині стало погано, в торговому центрі нема лікаря, дефібрилятора і т.д, поруч метро, де не відгукнулися допомогти, швидка їхала довго! Це велика сукупність факторів , які неприпустиміПідписатися | Запропонувати новину | Реклама | Автострахування
Вдячний нашим воїнам за влучність. Сьогодні українські далекобійні санкції знов у Пермі: це понад 1500 кілометрів від нашого кордону. Нещодавно були й важливі результати в Челябінську – до 1800 кілометрів, – а також у Єкатеринбурзі – майже 2 тисячі кілометрів. Відчували наслідки української далекобійності і в Новоросійську, Кримську, Туапсе, Самарській та Нижньогородській областях.Ми неодноразово пропонували російському керівництву рухатися назустріч миру. У відповідь отримали лише нові російські удари. Отже, саме тому українські далекобійні санкції рухаються назустріч віддаленим російським точкам, які мають стосунок до воєнної промисловості Росії, інфраструктури війни та фінансування агресії. Кожного дня Росія може зробити вибір і зупинити свою війну. І не на кілька годин, щоб отримати наш дозвіл на проведення параду в Москві, а так, щоб берегти життя людей. Треба цінувати людей, а не паради. Треба встановлювати мир, а не бігати по столицях світу з благаннями про паузу на 9 травня. Мир потрібен. Дякую всім, хто допомагає Росії це усвідомити.
У Києві двоє пенсіонерок віддали на «перевірку СБУ» 3 млн гривень: організатору шахрайства повідомлено про підозру, - Київська міська прокуратураЗа процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури міста Києва 53-річному уродженцю Латвії, який не має громадянства, повідомлено про підозру в організації шахрайської схеми заволодіння грошима літніх людей.Встановлено, що пенсіонерам, які колись купували БАДИ російського походження, дзвонили на мобільні телефони та повідомляли, що вони спонсорували країну - агресорку, тому потрібно з’явитись на допит до СБУ та передати на перевірку усі заощадження. Так одна постраждала – 71-річна киянка віддала «на перевірку» 1,9 млн грн. Ще одна пенсіонерка, якій 76 років, віддала шахраям 160 тис. грн, понад 10 тис. доларів США та 11 тис. євро.У якості кур’єра організатор шахрайства використав 75-річну жінку, яку спершу теж просили «віддати гроші на перевірку». Втім, оскільки у неї заощаджень немає, її залучили допомогти спецслужбам, забравши гроші в інших пенсіонерок. Літня жінка вірила, що дійсно допомагає СБУ, тож передала отримані від потерпілих гроші організатору схеми. Організатора схеми встановили, йому повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 190 КК України. Під час обшуку його будинку вилучено понад 40 тис.$. До суду подано клопотання про арешт грошей та частини будинку з метою відшкодування шкоди потерпілим. Підписатися | Запропонувати новину | Реклама | Автострахування
64 млн грн збитків і вагони, що не витримали навіть кількох років: викрито схему постачання неякісного рухомого складу для«Укрзалізниці» - Генпрокурор КравченкоЗа даними слідства, між «Укрзалізницею» та підприємством було укладено договір напостачання пасажирських вагонів і колісних пар для руху як українською, так і європейською колією. Йдеться про рухомий склад для міжнародних перевезень. Продукцію виготовили, поставили та ввели в експлуатацію. Але вже через кілька років під час планового технічного обслуговування виявили критичні дефекти – тріщини та розриви ключових елементів вагонів і візків. І це при тому, що нормативний строк їх служби десятки років. Експертизи підтвердили: при виробництві використали сталь із заниженими фізико-технічними характеристиками, а зварні роботи виконали з грубимипорушеннями.Прокурори Печерської окружної прокуратури Києва повідомили про підозри у заволодінні грошима Укрзалізниці колишньому директору, чинному директору та начальнику управління вагонобудівного заводу.Підписатися | Запропонувати новину | Реклама | Автострахування
❗️Анігіляція кадирівського “ахмату” – деталі унікальної спецоперації ГУР на СумщиніВпродовж лютого-квітня 2026 року спецпідрозділ ГУР МО України “Шаманбат”, до складу якого входять воїни вільної Ічкерії, разом зі 104 бригадою ТрО “Горинь” у взаємодії з підрозділом агентурних операцій ГУР реалізовували комплексну операцію зі знищення найманців підрозділу росґвардії “ахмат”, який діяв проти України на Сумському напрямку.▪️Інформацію про плани та наміри ворога воєнним розвідникам передавав агент – колишній військовослужбовець “ахмату”, з яким ГУР встановив зв'язок на початку 2025 року. Згодом розвідники організували безпечний перехід агента на підконтрольну Україні територію.Він встановив пристрій для прослуховування, переданий за лінію фронту FPV-дроном, в приміщенні для нарад “ахмату” – оперативники ГУР записували розмови всього командного складу підрозділу.Висока обізнаність про плани та можливості ворога дозволила українським спецпризначенцям прицільно бити кадирівців під час їх переміщень та в районах зосередження. ☠️В результаті спецоперації впродовж двох місяців “ахмат” зазнав найбільших втрат з початку повномасштабного вторгнення: 41 вбитими, 87 – пораненими. Ще понад сотня найманців зарахована у зниклі безвісти.Також знищено і пошкоджено понад 160 одиниць броньованого і автомобільного транспорту, понад 25 БпЛА різних типів, а також засоби зв’язку, РЕБ/РЕР, інженерна обладнання та техніка, склади зброї та паливних матеріалів і інші засоби ведення війни.Командир ічкерійських добровольців спецпідрозділу ГУР “Шаманбат” Абдул Хакім закликав чеченців не підписувати контракт та уникати мобілізації до російської армії. Якщо потрапляння до її лав не вдалось уникнути – негайно виходити на зв’язок з українською розвідкою та здаватись в полон, щоб зберегти життя.“Що вам зробили українці? Кого з вас вони вбили? Бережіть себе і переходьте на нашу сторону. Рятуйте свої душі. Будете врятовані як в цьому світі, так і в загробному. Ми знаємо, що серед вас є багато тих, хто хоче перейти на наш бік. Переходьте на наш бік. Для вас ми залишимо бот для зворотнього звʼязку”, – сказав у своєму зверненні Абдул Хакім. 👉Анонімно та безпечно зв’язатись з ГУР можна через Головний бот розвідки у Telegram або за такими контактами:• E-mail: [email protected]• Signal/WhatsApp: +38 096 945 53 41“Переконливе прохання до всіх: не забувайте свою історію. Тим, хто продався росіянам. Переходьте звідти на нашу сторону. Так само, як це зробив я. Прохання до всіх, переходьте на нашу сторону. Україна мене прийняла і дуже добре прийняла”, – наголосив агент ГУР, який перейшов з “ахмату” на український бік. Щоб безпечно здатись в полон українській стороні, пишіть на Telegram-бот проєкту ГУР “Хочу жить”.⚔️Головне управління розвідки нагадує: москва – спільний ворог українців та ічкерійців. Виходьте на зв’язок з ГУР та бийтесь за визволення рідної землі!ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
Три військові кораблі, винищувач, обʼєкти ППО: СБУ уразила низку важливих військових цілей у КримуВиконуючи поставлені Президентом України задачі, цієї ночі бійці «Альфи» СБУ провели успішну спецоперацію на військово-морській базі чорноморського флоту рф у м. Севастополі, а також на військовому аеродромі «Бельбек» (АР Крим, ТОТ України).Внаслідок ударів безпілотників Служби безпеки України уражено:• Великий десантний корабель ВМФ рф «Ямал»;• Великий десантний корабель ВМФ рф «Фільченков»;• Корабель-розвідник «Іван Хурс»;• Навчальний центр чф рф «Лукомка»;• Штаб радіотехнічної розвідки сил ППО;• РЛС МР-10М1 «Мис-М1»;• Літак МіГ-31 на аеродромі «Бельбек»;• Техніко-експлуатаційну частину аеродрому «Бельбек».«Кожна така операція має чітку логіку: ми методично знищуємо ключові елементи військової інфраструктури ворога — флот, авіацію, розвідку та ППО. Це не лише прямі втрати техніки, а й руйнування здатності ворога контролювати простір, прикривати свої сили та планувати нові атаки. Ця робота буде продовжуватися доти, доки росія не припинить агресію проти нашої держави», — зазначив т.в.о. Голови СБУ Євгеній Хмара.Нагадаємо, що 18 квітня бійці Центру спецоперацій «Альфа» СБУ провели операцію на ТОТ АР Крим, під час якої було уражено одразу три військові кораблі рф.Підписатися | Запропонувати новину | Реклама | Автострахування
Тиждень після теракту в Києві. Слідством встановлено повну хронологію подій того дня та сформовано детальний портрет особистості нападника, - Генпрокурор КравченкоВін притягувався до кримінальної відповідальності, але мав у власності два зареєстровані карабіни та травматичний пістолет. Останній дозвіл на зброю отримав на підставі нібито журналістського посвідчення, виданого однією з громадських організацій. Обставини отримання дозвільної документації на зброю наразі перевіряються СБУ.Аналіз вмісту мобільного телефону вбивці засвідчив системну підготовку до вчинення масового розстрілу. На виявлених відеозаписах зафіксовано, як він удома відпрацьовував навички швидкого приведення зброї в бойову готовність та прицільної стрільби.Свої дії він супроводжував агресивними монологами: називав людей «свинями», яких «буде мочити», використовував мову ворожнечі щодо українців, вигукував нацистські вітання та закликав до насильства на ідеологічному ґрунті.Особливу неприязнь зловмисник проявляв до сусіда, якого зневажливо називав «директором шостого». Саме він був першою жертвою нападу.«Пусковим гачком» трагедії 18 квітня стала чергова суперечка через домофон, який вбивця відремонтував особисто, однак після цього деякі мешканці не могли потрапити до будинку.Під час конфлікту біля під’їзду нападник спочатку відкрив стрілянину з травматичної зброї, поранивши кількох людей. Коли набої закінчилися, він викинув пістолет, піднявся до своєї квартири, взяв вогнепальну зброю, підпалив помешкання та повернувся на вулицю, де продовжив стрілянину.Біля будинку стрілок убив сусіда та таксиста. Також він поранив сина першого загиблого, його дружину, її рідну сестру та двірника, який прикривав собою дитину. Згодом сестра й двірник померли від отриманих смертельних поранень.Свої дії зловмисник фіксував на аудіо. Після перших вбивств чоловік, рухаючись до супермаркету, продовжував вести вогонь і застрелив ще двох людей. При цьому він вибірково попереджав окремих перехожих, щоб ті тікали, «бо зараз буде стрілянина».У магазині нападник ходив між рядами, погрожував людям зброєю та застрелив працівника. Крім цього, поранень у магазині зазнали ще 5 осіб.Забарикадувавшись із заручниками, він звернувся до працівниці пункту обміну валют із вимогою негайно вийти з каси та покликати представника для переговорів. Чоловік погрожував прострелити двері й убити жінку у разі відмови. Гроші його не цікавили, кричав: «вийдіть із каси, я не буду ваші долари брати».Усі свої дії чоловік виправдовував «самозахистом» від нібито групового нападу чотирьох осіб біля під’їзду, стверджуючи, що на нього «наїхав молодняк разом із бабами». Апелював до свого військового досвіду та звання майора, заявляючи, що «не міг більше терпіти». При цьому демонстрував крайній цинізм, коментуючи вбивство сусіда: «Він уже труп, у нього мізки лежать».Під час штурму спецпідрозділом нападника ліквідували.Внаслідок теракту загинули семеро осіб. У лікарні ще перебуває 7 потерпілих.Слідство перевірило версію щодо можливих зв’язків нападника зі спецслужбами росії. Наразі таких зв’язків не встановлено.Остаточні висновки щодо мотивів, психічного стану та осудності стрільця на момент вчинення злочину будуть зроблені після завершення посмертних судово-психологічної та психіатричної експертиз.Досудове розслідування здійснюють слідчі СБУ за процесуального керівництва Київської міської прокуратури.Підписатися | Запропонувати новину | Реклама | Автострахування
Замах на вбивство через релігію у Білій Церкві: прокуратура повідомила про підозру двом чоловікам За процесуального керівництва Білоцерківської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом чоловікам 19-ти та 23-х років у закінченому замаху на умисне вбивство, вчиненому за попередньою змовою групою осіб та з мотивів релігійної нетерпимості (ч. 2 ст. 15, п.п. 12, 14 ч. 2 ст. 115 КК України).Подія сталася вночі 13 квітня. Потерпілий зайшов у місцевий заклад та привітався до оточуючих традиційним християнським великоднім вітанням: «Христос Воскрес!».Молодшому підозрюваному, який сповідує іншу релігію, це не сподобалося. Почалася сварка, через яку він вирішив вбити 35-річного опонента-християнина. За даними слідства, юнак зателефонував старшому знайомому, який також є представником іншої релігії, й запропонував «розібратися» разом. Той приїхав на місце з ножем і передав його. Далі вони переслідували потерпілого, наздогнали його, збили з ніг і тримали силою. Після цього 19-річний нападник кілька разів вдарив чоловіка ножем у живіт та шию. Переконавшись, що нібито довели вбивство до кінця - молодики втекли. Але потерпілого вдалося врятувати - лікарі вчасно надали йому медичну допомогу. Нині він досі знаходиться у лікарні. Досудове розслідування триває. Встановлюються всі обставини події та роль кожного з учасників.За клопотанням прокуратури суд обрав підозрюваним запобіжний захід - тримання під вартою без права внесення застави. В разі доведення вини - молодикам загрожує довічне позбавлення волі. «Релігія не може бути виправданням для насильства. Коли суперечка через переконання переростає у спробу вбивства - це вже тяжкий злочин, за який доведеться відповідати за законом.Прокуратура принципово реагуватиме на такі прояви агресії», - зазначив керівник Київської обласної прокуратури Дмитро Прокудін. Досудове розслідування здійснюють слідчі Білоцерківського РУП ГУНП в Київській області.Підписатися | Запропонувати новину | Реклама | Автострахування
СБУ уразила ворожу нафтостанцію «Самара», яка формує експортний сорт нафти UralsЦієї ночі безпілотники Центру спецоперацій «Альфа» СБУ спричинили масштабну пожежу на лінійно-виробничо-диспетчерській станції «Самара» у н.п. Просвєт Самарської області рф. На цій станції відбувається змішування високо- та низькосірчаної нафти з різних родовищ для формування експортного сорту Urals. Об’єкт є важливою складовою нафтотранспортної інфраструктури рф.За попередніми даними, безпілотники СБУ пошкодили п’ять резервуарів ємністю по 20 тисяч кубометрів із сирою нафтою. «Ураження таких вузлових станцій безпосередньо знижує здатність рф формувати експортні партії нафти та виконувати контрактні зобов’язання. Порушується баланс сировини, зростають витрати на логістику й зберігання, а також виникають ризики зриву постачань. Як наслідок, росія отримує дедалі менше доходів від продажу нафти, котрі може спрямовувати на війну проти України», — повідомило поінформоване джерело в СБУ.Підписатися | Запропонувати новину | Реклама | Автострахування