Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ✙ Київ Оперативний | Kyiv Operative ✙
Додано 14 лип 2024

✙ Київ Оперативний | Kyiv Operative ✙

@kyivoperat
Кількість підписників: 335 196
Фото: 112,000
Відео: 37,500
Посилання: 50,600
Опис:
Зворотний зв'язок: @kyivoperative1
Джерело

✙ Київ Оперативний | Kyiv Operative ✙ | Чергове привітання оркам від наших!) «Закрита» нарада в Мінпромторгу щ...

Логотип телеграм спільноти - ✙ Київ Оперативний | Kyiv Operative ✙ ✙ Київ Оперативний | Kyiv Operative ✙ @kyivoperat
34 100 Охват/переглядів 2026-04-17 15:55 Повідомлення №187918
Чергове привітання оркам від наших!) «Закрита» нарада в Мінпромторгу щодо виробництва БПЛА пройшла дуже продуктивно. Для нас.Поки ви там сиділи і жували соплі, намагаючись видати китайську техніку за «російську продукцію» (СТ-1) і розпиляти бюджет, ми слухали кожне ваше слово.Ви можете скільки завгодно тиснути на свої контори типу «Альбатрос», «Geoscan», «Уфимец» та решту і вимагати від них «локалізації». Але коли 90% всього вашого залізяччя повністю залежить від китайських компонентів — двигуни, електроніка, пластик, кабелі — ви не виробники. Ви просто перекупники, які сидять на китайській голці і прикидаються самостійними.Ви самі на нараді визнали: без Китаю у вас нічого не літає. А Мінпромторг продовжує вимагати неможливого і тисне на «імпортозаміщення», якого в реальності немає.Персональні привітання вже летять усім учасникам. Сердюк, Плотніков, Абдулов та вся ваша компанія — кожен з вас у нас на рахунку.Ховаєте дані в ГІСП? Сподіваєтесь на захист? Даремно. Ми скрізь)Підписатися | Запропонувати новину | Реклама | Автострахування