Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Київ Гайд: куди піти
Додано 06 гру 2025

Київ Гайд: куди піти

@kyivguidee
Кількість підписників: 1 019
Фото: 1,440
Посилання: 750
Опис:
Для тих, хто завжди в пошуках нових локацій та вражень ✨ З усіх питань звертатися: @sve_sve
Джерело

Київ Гайд: куди піти | Музей непотрібних магнітів 🧩 Напередодні Міжнародного Дня Музеїв долуч...

Логотип телеграм спільноти - Київ Гайд: куди піти Київ Гайд: куди піти @kyivguidee
255 Охват/переглядів 2026-05-15 07:34 Повідомлення №1371
Музей непотрібних магнітів 🧩 Напередодні Міжнародного Дня Музеїв долучайтеся до оновлення магнетичної та щемливої інсталяції на паркані у дворику Терещенківської, 17. Вже третій рік наповнюємо артефактами музей магнітів та запускаємо колообіг історій.Кожен з вас може принести непотрібний сувенір, що втратив сенс для вас, або ж дати новий дім та історію магніту з Музею, таким чином інсталяція працюватиме доти, доки паркан не стане пустим, адже непотрібних магнітів більше не існуватиме:)У суботу, 16 травня о 13:00, разом з Волонтерським штабом Зграя поновимо магнітну інсталяцію під МАГНІТофонний сет. Також можна буде придбати донатний мерч від Зграї.На паркані ви знайдете QR-код на постійно діючий збір, що, за традиціями Сквоту, спрямований на допомогу Силам Оборони. Всі зібрані кошти Музею непотрібних магнітів передадуть на комплектацію бойових аптечок волонтерським штабом Зграя.📍Де: Подвірʼя Squat 17b, вул. Терещенківська, 17бКоли: з 16 травняСкільки: вхід вільний з можливістю задонатити на збір