Джерело
Київ Гайд: куди піти | Музей непотрібних магнітів 🧩 Напередодні Міжнародного Дня Музеїв долуч...
255 Охват/переглядів
2026-05-15 07:34
Повідомлення №1371
Музей непотрібних магнітів 🧩 Напередодні Міжнародного Дня Музеїв долучайтеся до оновлення магнетичної та щемливої інсталяції на паркані у дворику Терещенківської, 17. Вже третій рік наповнюємо артефактами музей магнітів та запускаємо колообіг історій.Кожен з вас може принести непотрібний сувенір, що втратив сенс для вас, або ж дати новий дім та історію магніту з Музею, таким чином інсталяція працюватиме доти, доки паркан не стане пустим, адже непотрібних магнітів більше не існуватиме:)У суботу, 16 травня о 13:00, разом з Волонтерським штабом Зграя поновимо магнітну інсталяцію під МАГНІТофонний сет. Також можна буде придбати донатний мерч від Зграї.На паркані ви знайдете QR-код на постійно діючий збір, що, за традиціями Сквоту, спрямований на допомогу Силам Оборони. Всі зібрані кошти Музею непотрібних магнітів передадуть на комплектацію бойових аптечок волонтерським штабом Зграя.📍Де: Подвірʼя Squat 17b, вул. Терещенківська, 17бКоли: з 16 травняСкільки: вхід вільний з можливістю задонатити на збір