Джерело
Київ Гайд: куди піти | Виставка «В очікуванні тепла» ✨ Минула зима стала колективним пережива...
232 Охват/переглядів
2026-05-06 07:54
Повідомлення №1349
Виставка «В очікуванні тепла» ✨ Минула зима стала колективним переживанням — затяжним, тривожним. Це був час напруження всіх фізичних і емоційних сил, межовий стан від відчаю до надії, від морозу до тепла, від темряви до світла.Художник створює іншу реальність: крижані, майже постапокаліптичні пейзажі разом із зображенням мамонта — як нагадування про крихкість цивілізації і вразливість людини в умовах холоду та невизначеності. Його роботи попереджають про можливу катастрофу людства, повернення в печери внаслідок війни. Але водночас картини з компасом чи бурульками, які вже почали танути, натхненним хлопчиком-«адміралом» з паперовими кораблями заряджені внутрішнім світлом і теплом.Це виставка про надію, яка не зникає навіть у найтемніші періоди, про здатність берегти світло і передавати його далі. Вона залишає глядача з відчуттям тихої впевненості: тепло обов’язково настане, бо ми вже навчилися нести його в собі.📍Де: Київська картинна галерея, вул. Терещенківська, 9Коли: до 17 травня, 11:00-19:00 (вт); 11:00-18:00 (ср, пт-нд)Скільки: 100 грн (пільговий — 50 грн). Каса працює до 17:20 (до 18:20 у вт)